Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből lehet tudni hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni hogy átlagos vagyok vagy ronda átlag alatti férfi?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva szerintem átlagos vagyok, de valaki szerint ronda valaki szerint átlagos ...
jan. 8. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek más a mérce.

A barátnőimmel 5-en sosem egyeztünk pasik terén ízlésben.

1x volt egy film amiben pont 5 férfi volt a főszereplő, és nem volt egy olyan pasas sem, akire 2 szavazat jutott. Mintha összebeszéltünk volna, pedig ennek nem volt semmi tétje.


Az én összes ex páromat leszólták külsőre, nekem viszont ők vonzó férfik voltak és oda-vissza voltam értük.

A barátnőimnek is voltak ilyenek, hogy áradoztak az új kiszemeltről, én már valami görög istent képzeltem el, és amikor mutatták szívük választotját, hát... a leírás hízelgőbb volt mint a valóság.

(Mondjuk teszem hozzá, amikor én a férjemet megismertem hiányzott elől egy foga és fogszabályzója volt, az egyik szemét egy piros duzzadt monolki díszítette. Úgyhogy én sem szólhatok semmit)

jan. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet egy nem vékony pasi is helyes és egy vékony pasi is átlag alatti kinézetű. Az összkép számít, nem az hogy mekkora a derékbőséged.
jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Pont így, ahogy az 1-es mondja. Ízlések és pofonok. Egy lányt kell találnod, akinek tetszel, az pont elég lesz. És ebben nem csak a külső számít.
jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellesz senkinek, akkor extrém ronda vagy. Ha már legalább egyvalaki elfogad, akkor csak ronda.
jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3.


Feltéve, ha van ilyen egyáltalán ^^

jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
4- szerintem ez is kicsit bonyolultabb. Mert nem csak a szépségtől függ az elfogadás, a szimpátia, hanem a kisugárzástól is. Ha valaki egy magába forduló, mufurc ember, aki megközelíthetetlenséget sugároz, akkor nem lesz nyerő az ismerkedés terén. Az önbizalomhiány szintén kisugárzik az emberről. És lehet, hogy azt mondanák az emberek, ha megkérdeznék a véleményüket, hogy ez az ember nem ronda, de ezért vagy azért mégsem választanám.
jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ha nem szélsőséges eset a külsőd, tehát nem szélsőségesen vagy ronda, és nem szélsőségesen vagy jóképű, akkor semmiből nem fogod tudni.

A külső szubjektív ha átlagos kinézetről van szó. Aki nagyon jóképű az sem tetszik igazából mindenkinek, de azért az ritka.

jan. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7- aki nagyon szép, nő vagy férfi, ugyanolyan behatárolt körből választhat. Mert neki is megnőnek az igényei. Nagyon szép emberből meg kevés van. Tehát tkp az átlagos külsejű embereknek a legjobb.
jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Miből lehet tudni hogy átlagos vagyok vagy ronda átlag alatti férfi?"

Elsősorban abból, hogyan reagálnak a jelenlétedre általánosan a nők. De igazából nem csak a nők, hanem úgy általában az emberek hogyan reagálnak a jelenlétedre, a közeledésedre.

Gondolj vissza az eddigi életedre, milyen rakciót kaptál a csajoktól, társaságban, olyan helyeken ahol sok korodbeli ellenkező nemű ember volt. Ha alapvetően érdeklődtek irántad, keresték a társaságod, könnyen be tudtál illeszkedni, akkor valószínűleg átlag feletti vagy. Ha úgy elvoltál, többnyire semlegesen álltak hozzád, akár észre sem vettek, akkor jó eséllyel átlagos vagy. Ha egyenesen taszítod az embereket, nem állnak veled szóba, menekülnek tőled akkor átlag alatti. Bár a szociális készségek, mennyire vagy nagydumás, mennyire vagy könnyen ismerkedő azér nagy részben befolyásolják az emberk véleményét rólad.

Lehet egy viszonylag jóképű férfi, ha nagyon magába forduló nehezebben talál magának párt, mint egy átlagos, vagy akár kicsivel átlag alatti, de jó dumával rendelkező, társasági ember.

jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehetsz ronda vekonyan is!


Viszont sok esetben rosszul vizsgáljàtok ezt a testalkat kérdést. Manapság ha már 85 kg vagy már arra azt mondják pocakos vagy. Mert egy hallom 20 éves srác ilyen nyurga 65-75 kg, ezért aki több az automatikus megkapja a túlsúlyos férfi jelzőt! Akkor is, ha amúgy ténylegesen nem is kövér az illető.

jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!