Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves szűz férfiként örömlán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves szűz férfiként örömlányokkal el lehet jutni olyan szintre hogy ne jöjjön rá hogy szűz voltam?

Figyelt kérdés
36 éves szűz férfi vagyok, egy nő nem akarja nyilván az ilyen férfiakat, ciki a dolog, arra gondoltam hogy örömlányokhoz elmegyek és gyakorlom a szexet hátha tudnak segíteni is hogy mi kell a nőknek, talán így nem fog rájönni majd arra hogy tapasztaltam vagyok a nők terén
2023. dec. 28. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

10.


Egy minden hétvégén kötelezően részeg plázaribitől előbb lehet ilyen betegséget kapni, mint egy "hivatásostól".

2023. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-ok, csak a kérdező problémáját, ami miatt ennyire kimaradt a parkapcsolatokbol, nem fogja megoldani a prosti. És ha kicsit érzékenyebb típus, akkor élvezni sem biztos, hogy fogja az üzleti alapon nyújtott szexet. De ő tudja.
2023. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Az örömlány is egy opció én szilikon szexbabán agyalok. Egyszer kell csak beruházni rá. Csöcsös torzóm van. Mell, vagina és ánusznyílással. Előnyösebb tárolási szempontból. Emellett még 2 fleshlightm is van faliszerelékel, most akarok egy harmadikat is szájformájú. Az orális kényeztetést imitálja. Gyakorlási szempontból sem rossz. Több inger éri a farkat, mint a zsebhoki. Szóval nem sülök el olyan hamar, mint amikor az elején használtam. Ez a gyakorlat éleshelyzetben majd előnyömmé válik!
2023. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kizárt. Az a nő aki a tapasztalt férfiakat szereti az kiröhög és elhajt abfrancba.
2023. dec. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos kérdező nem. Ezt a hajó számodra elment már. Prostival csak rosszabbul fogod érezni magad. Ha csoda folytán utána osszejonne egy kapcsolat. Az a nő egy óra alatt levágnà hogy tapasztalatlan vagy! És sose volt eddig közöd nőhöz. A fizetős prosti szex semmit nem változtat 20 év lemaradason.
2023. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Talán olyan nővel kellene kezdenem, aki maga is nagyon tapasztalatlan. Így nem ereznetek kínosan magatokat. Aztán együtt majd belejonnetek. Azért azt nem mondanám, hogy elment a hajó. De azon mindenképpen dolgozni kellene, hogy miért nem jött eddig össze senki?
2023. dec. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%

Az örömlányoknak ez a megélhetésük nem csinálnak gondot szűz vagy szar vagyok az ágyban kategória pasikból.

Egyébként meg sokkal több mindent bevállalnak mint egy hagyományos b nő.

Kivéve a csókolózást azt élből 90% nem vállalja.


És minimum 30 E ezret vigyél magaddal. Ja és van aki nem tudd visszaadni.

Ja meg ha megkaptad a címet és mondjuk du 2-re beszéltétek meg akkor max 13:55-kor hívd fel hogy itt vagy hogy tudja.

Olyat nehogy csinálj hogy megérkezel 20 perccel korábban és felhívod mert rosszul lesz.

2023. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha 36 évig szűz voltál akkor nem is akarsz nem az lenni
2023. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 shortcel165 ***** válasza:

Egy magas pasi el sem tudja képzelni, hogy mennyire lenézik a nők az alacsonyakat. Többnyire kapásból elhajtják, minden belső érték másodlagos.


Ha alacsony férfinak születtél, jó esélyed van rá, hogy szűzen döglesz meg.

2023. dec. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!