Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is meneküljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is meneküljek ilyen férfitól?

Figyelt kérdés

Tinderen megismerkedtem egy férfival hihetetlen helyes sármos határozott magabiztos férfias férfi.

Csak nem tudom hova tenni, hogy amikor levelezünk messengeren és kérdezz valamit és én csak fél óra múlva válaszolok akkor elkezd kiosztani és csúnyán beszélni, hogy mit képzelek magamról a jó k**** anyádat hogy nem írsz vissza, mi az hogy semmibe veszel te p****


2023. dec. 11. 18:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%
Osszeilletek. Az agressziv narci meg az onbizalomhianyos empata.
2023. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem agressziv nárci hanem csak egy paraszt
2023. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Napi troll
2023. dec. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem örülj hogy valaki szóba áll veled. Biztosan nem rossz ember ő csak te hoztad ki belőle a rosszat. Ha meg is ver majd azt azért kapod mert megérdemled,csak úgy nem fog potyára megütni. Amúgy meg az asszony verve jó. Pontosan ilyen ember való apának aki helyes és sármos,így a leendő kisfiatok jó géneket fog örökölni.
2023. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
11 Neked önbizalomhiányos fóbiád van. Tényleg már olyan szitokszó lett mintha mindenki mindenben magabiztos kellene legyen, de bakker egy csomó mindenhez full nem értesz, nagyon gáz ha abban magabiztos vagy.
2023. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk aki nem magabiztos abban, hogy az ilyen pasit el kell hajtani a bánatba, az egy kretén.
2023. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%
Edes Istenem, add hogy ne legyen komoly a kerdes.
2023. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de ez egy troll kérdés, direkt azoknak a hergelésére akik ilyenen akarnak egész nap szörnyülködni, ráadásul fiktív.
2023. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Ez neked komolyan kérdés???

Ha nekem ilyent írt volna, akkor azonnal tiltás.

2023. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Remélem trollkérdés. Menekülj!
2023. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!