Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 évesen nehezebb ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 évesen nehezebb ismerkedni mint 15-20 évesen?

Figyelt kérdés
Persze párkapcsolat szempontjából

2023. dec. 7. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Annyiból rosszab, hogy ebben a korban már sokkal kevesebb a szingli nő, és nem tudsz annyira válogatni.

Illetve még, ebben a korban már biztos hogy jó páran használták már a nőt.

Ezért is jó fiatalon megismerkedni egy szűz lánnyal, és róla tudhatod hogy senki nem járt benne és csak te voltál/vagy neki.


De persze ez egy álom, muszáj ebben korban már elfogad ezeket. :)

2023. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
+ hozzá tenném, hogy ebben a korban már vannak anyagi elvárásaik is a nőknek, nem elég hogy csak szimpi legyen a pasi. Mint tini korban.
2023. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
40 évesen kisebb a merítés, több az elvárás. Sokak már elváltak, gyerekük van
2023. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Plusz tiniként az egész napot iskolában töltöd, hasonló korúakkal körülvége, 40 évesen meg munkában ahol talán van hozzádilló korban, de kicsi rá az esély, szóval kevesebb emberrel is találkozol akikkel ismerkedni lehetne.
2023. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Hiába keresel kapcsolatot 15-20 évesen, semmi garancia rá, hogy 5 év múlva is együtt lesztek. Nekem pl. 23 évesen lett, mondhatni egyetem alatt mindenki kiélhette magát, onnantól pedig komoly kapcsolat, összeköltözés, ennek ellenére végetért 3 év után, pedig pont akkor jöhetett volna a házasság, gyerek..
2023. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Több az anyagi elvárás. Meg 35-45 éves férfinak is 65-75 kgnak kell már lennie mint a tiniknek. Vagy egy igényesebb (nem dagi) nőnek kuka azonnal.
2023. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem könnyebb. Nem pazarlok időt olyanra aki csak elmegy. 20 évesen még megtettem.
2023. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
A lepontozás nem ér semmit, ami tény az tény.
2023. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csúnya nőként (lányként) 15-20 évesen sem ment, de akkor legalább még volt körülöttem egy csomó szabad korombeli jelölt, és normálisak, jók. Most, 30-40 között nincsenek, csak egy-egy szörnyű* figura, mindenki más foglalt, házas, gyerekes. Semmi lehetőségem nem maradt élőben, neten próbálkozom, de ez nem Budapest, itt alig van "találat" elérhető közelségben, azok nagy része is kritikán aluli*, a néhány kivétel meg nyilván nem engem keres, hanem egy dekoratív, csajos "cicát".

* nem kell felháborodni, okkal fogalmazok így: velük nem annyi a baj, mint velem, aki vézna és patkányfejű vagyok, ja meg "uncsi", hanem ennél jóval több és súlyosabb.

2023. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Hiába fáj. Attól még ez van.
2023. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!