Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy egy lány nagyon ragaszkodik a csak legyünk barátok felálláshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon jól éreztem magam társaságában elveink és gondolkozásunk is teljesen megegyzik, mindig rengeteget nevettünk együtt, sőt egy héten át rendszeresen éjszakáztunk mert találkozás utána beszélgetés sem volt elég folytattuk írásba is, így a kisebb ismerettség után úgy éreztem hogy tökéletes pár lehetnénk.

Sajnos elutasított mert külsőre nem vagyok az esete, ekkor mondtam hogy rendben akkor további minden jót. Elkezdett bőgni könyörögni hogy legyünk barátok, meg neki még idő kell és lehet tetszeni fogok.


Hatalmas fenttartásaim voltak ezzel kapcsolatban de belementem, mert annyira bejött a lány személyisége, és gondoltam ha ennyire jól éreztük magunkat ez csak barátként is folytatódhat. Viszont már teljesen másként viselkedik és már nem is érzem magam jól vele, inkább stresszel ez az egész hogy sokat foglalkoztam vele és én ezért tulajdonképpen semmit nem kapok cserébe, sokkal inkább nekem kellett vinni a beszélgetést, meg programokat kitalálni. Az ő részéről 0-ra csökkent a befektetett energia, persze elfogadja ha én teperek de semmit nem tesz hozzá.


Szóval ezt pár hét után megunva mondtam hogy nekem ebből az egészből elegem van, hagyjuk az egészet, mert már nem érzem jól magam.

Ekkor a lány azzal állt elő hogy ne aggódjak mert bár ő nem lesz a barátnőm, de más férfinak sem lesz a barátnője, szóval így lehet az enyém....

Nyilván ezt elutasítottam és már nem találkozom vele nem is válaszolok üzeneteire, de most legújabban azzal állt elő hogy mostanában nagyon rosszul érzi magát fájdalmai vannak és ez már olyan szintü hogy kórházba is mennie kell.


Ami igaz is lehet mert amikor megjött neki olyan fájdalmai voltak mindig hogy egész nap mozdulni sem bírt, én meg ott voltam vele amikor időm engedte.


De én nem értem ezt az egészet világosan megmondtam hogy nem akarok csak barát lenni nekem ez így nem jó, miért akarja ennyire erőltetni amikor teljesen értelmetlen? És a barátsága is inkább arról szól hogy én szolgálom őt lelkileg támogatom és sokat beszélek vele, ha kedve van éppen, ha nincs akkor eltünik és semmit sem viszonoz ebből.

Viszont ha meg annyira fontos lennék akkor miért nem add egy esélyt a kapcsolatnak?


Már azon gondolkozom hogy letiltom de nem szeretném mert annyira gyerekes lenne, talán csak ki kell húznom ezt a hisztis időszakot, elolvasom és nem válaszolok, ez megy már 3 napja, és nem adja fel folyamatosan ír és hív. De idővel csak jobb lesz neki. Viszont ez az egész annyira furcsa



2023. dec. 3. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%
Lepontozhattok, csak akkor ne jöjjön karácsony meg szilveszter körül a sok jajdemagányosvagyok kérdés, amikor hozzáverődhettél volna a baráti társaságához.
2023. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 October15 ***** válasza:
44%

Barátság kapcsán némileg nehezemre esik értelmezni ezt a give and take mentalitást... :D Amúgy "barátkozni" azért hogy hátha összejöttök? Qrva olcsón méritek a barátságot mint fogalmat. Mielőtt közölted vele hogy ez így nem pálya esetleg beszéltetek arról, hogy mi lenne ha nem szrna le amikor éppen olyan kedve van stb stb mert téged ez zavar? Azt mondjuk nemártott volna megtenni.


Amúgy ha nem akarsz vele beszélni és ő ezt cseszik megérteni akkor tiltás, ebben semmi gyerekes nincs, szimplán tessék tiszteletben tartani a másik ember döntését aztán ha nem akkor banhammer ennyire egyszerű.

2023. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
A barátság is kétoldalú dolog. Amit ő veled múvelt, az egyáltalán nem tekinthető annak. Szimpla kihasználása és egotuningnak nevezném. Jól tetted, hogy kiszálltál, ha szükséges, tiltsd is le egészen nyugodtan.
2023. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Neki ennyi elég, nincs nagy tapasztalata a kapcsolatok terén, nem akar egy újabb csalódást...
2023. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 October15 ***** válasza:
100%

13.: Nyilván, de az már a 2 személyen múlik hogy milyen arányban és mit tesz bele. Én pl. szívesen meghallgatom más problémáit, ha azt látom hogy a másik bízik bennem és amit beszélünk az segít neki az nekem tökéletes "payback". Én nem igénylem azt hogy más az én problémáimmal foglalkozzon, ha van valami leülök, átgondolom 3 órával később eldöntöm hogy mit akarok kezdeni vele és megoldom. Ha mégis akarom, hogy valaki tudjon arról hogy éppen min agyalok akkor azt tájékoztatás jelleggel közlöm vele és nem azért, hogy átdobjam neki a labdát, hogy na tessék kérném vissza a figyelmet. :D


Ki mitől érzi azt, hogy fontos a másiknak, én ilyen szempontból qrva low effort vagyok: hasznos időtöltés [pont nem érdekel ki szervezi meg], bizalom kifejezése, kapjam meg a "hasznos voltam" [már érzelmileg, nem mászkáló pénztárca, meg futár stb. :D Szimplán szeretek más érzelmi világában matatni és azt ha ez pozitív végeredményt dob.] adagomat és jó is vagyok. :D

2023. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A követlező vonzalmi fokozatok vannak:

Mentális

Érzelmi

Szexuális

Lelki

Nekem huszonévesen a férfiak 99%-a vonzó volt mentálisan, érzelmileg a tizede, szexuálisan meg még annak is a tizede csak.

2023. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Remelem masokkal se baratkozol.
2023. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
Tudod a baratsagban nincs szex meg vonzodas.
2023. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát könyörgöm, leírtad, hogy kiszolgálod, támogatod, legyezgeted az egóját, szórakoztatod, van kinek beszélnie, ha akar, van aki meghallgatja, neki nem kell energiát beletennie, ergó a tiédből kap... EZÉRT AKAR A BARÁTOD LENNI. Istenem miért vagy ennyire értetlen. Hagyd ott teljesen és ne kommunikálj vele. Egyértelműen meg tudod fogalmazni, hogy nem érzed magad jól vele. Tanulj meg határokat húzni. Tanulj meg a saját igényeidre figyelni!
2023. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gabor49 ***** válasza:
mert nem akar mást
2023. dec. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!