Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy egy budapesti átlag férfitól faluban már elájulnak a nők, mert egy főnyeremény sok helyen? Érdemes faluba költözni ha nem megy Pesten a csajozás?

Figyelt kérdés
Mármint aki megteheti, akinek van home office munkája és nincs Budapesthez kötve a munkája miatt.
2023. nov. 28. 13:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%

Kizártnak tartom.

Egy budapesti, szellemi foglalkozású férfi, aki nyáron a nagyszüleinél sem dolgozott falun, és sem hozzáértése, sem erőnléte nincs az alapvető falusi munkákhoz, azt falun kb. férfiszámba sem veszik.

2023. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Budapesti vagyok, Home Officeban dolgozom, saját lakásban lakom, de nem éreztem semmilyen előnyt, miért is tettem volna, nincs ráírva a homlokomra, hogy Budapesten élek és Home Officeban dolgozom :D
2023. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha kövér és lusta akkor a falun se lenne sikere.
2023. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Mar ott is leirtam, hogy aki pesten nem tud csajozni, annak egy zaakfaluban sem fog menni. Ha nem keoes ferfikent viselkedni egy varosban, akkor falun miben lenne kulonb?
2023. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
#1 már rég nem abban a világban élünk, amikor falun mindenki állatot tartott és földet művelt.
2023. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Szerintem se vennèk fèrfi számba az ilyet. Sokkal többre nèzik az olyat aki èrt a ház körüli dolgokhoz. Ha tartanak állatot akkor ott is segítenie kell. Pl A szomszèdomnak 3 lánya van, mindegyiknek ganajászik a pasija ha itt vannak náluk.
2023. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát én nem sündörögnék más háza körül az 100%, mit hisz bárki is, hogy majd lemegyek és a saját szabadidőmnek más után ganyézok ingyen?
2023. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
hát elég nehezen tudom elképzelni, hogy valamelyik csaj attól érzi magát boldognak egy kapcsolatban, hogy a csávója ügyesen ganézza a disznót
2023. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
Vidéki vagyok és látom sem a kérdező, sem a válaszolók nincsenek tisztában a mai vidékkel. Már alig-alig van haszonállat, sok helyen a kert is be van füvesítve, max. egy kis veteményes van. "Hómofiszos" faszi meg melyik nőnek kell? Megőrülnék, ha a szabadnapjaimon is 0-24-ben kerülgetnem kéne, nem lenne egy perc nyugalmam sem.
2023. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Majd akkor visszamegy a jelenleg home officeban dolgozó több millió ember az irodába, mert megállapításra került itt gyk-n, hogy a home officeban dolgozók senkinek nem kellenek.
2023. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!