Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, volt, hogy kezdeményeztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt, hogy kezdeményeztetek egy férfinál és megbántátok?

Figyelt kérdés
2023. nov. 22. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy kezdeményeztem, és aztán meggondoltam magam, és akkor azt is megmondtam neki.

Megbánni? Mit?

2023. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#5 Miért ne írhatna neked egy jó pasi? :D
2023. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy válogat, és ugrik az jött menetre.
2023. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem bánom, mert tanultam belőle. Akárki akármit mond a saját tapasztalatom, hogy akárhány évesek, a férfiak (a tinik is) nem szeretik ha teljesen a nőnél a gyeplő. Max az egójukat simogatja, de szeretnek ők vezetni. Ha magabiztosak azért, ha félénkebbek azért.

Azóta már csak egyértelműbben jelzek, kedves vagyok, mosolygok (ha valaki tényleg bejön, úgyse tudom a vigyort leszedni a képemről), flörtölök, adok esetleg egy-egy kezdő lökést, ha ráharap oké, ha nem az is oké.

2023. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14

Engem pl pont hogy erősít, hogyha a nő kezdeményez, mivel akkor tudom hogy bejövök neki, és ez magabiztosságot ad

2023. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#15 nem mondom, hogy ne lenne olyan pasi, mint te, de a saját tapasztalatom szerint ritka.


A másik, hogy mit értesz kezdeményezés alatt? Rádír, elhív ide vagy oda, megmondja kerek perec mit gondol és mit akar? Vagy egyértelműen jelzi, hogy bejössz neki, de a randira hívást és társait rád hagyja?

2023. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az általad felsoroltak bármelyikét értem kezdeményezés alatt, azaz annyit, hogy egy nagyon határozott kinyilvánítása a vonzalomnak.

Egyébként szeretném arra felhívni a figyelmet, hogy ez a "férfiak nem szeretik ha a nő kezdeményez" valójában egy elég nagy copium. Természetesen létező jelenség, de nem annyira nagyon gyakori mint ahogy sok nő állítja. Ennek pedig az az oka, hogy sok nő nem akarja, nem képes elfogadni, hogy nem jön be a férfinek, és ehelyett azzal próbálja védeni az egóját(azaz hamis önképbe ringatni magát), hogy valójában ő bejönne a férfinak, csak hát a férfinak nem tetszett hogy kezdeményezett, és ezért utasította el.

2023. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!