Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hozzánk hasonlókon (társtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzánk hasonlókon (társtalansággal küzdők) ilyenkor jót nevetnek vagy ezt komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok emiatt nagyon, ezt már másfél éve nem hoztam fel senkinek, mert unják, és úgyse értik ("jobb egyedül", "majd jön valaki, nem kell siettetni", stb.) Úgyhogy nem arról van szó, hogy én rágom a fülüket. Asszisztálok mosolyogva a párjaikhoz és a velük kapcsolatos gondokhoz is, nem adom jelét, hogy zavar, hogy 3. vagy 5. kerék vagyok.


Egyszer összefutottam barátnőmmel, a Párjával és annak a kis haverjával. A srácnak megtetszhettem, mert bejelölt mindenhol, és barátnőm ír nekem, hogy jelöljem vissza, meg el akar hívni valahova. Ennek alapvetően örülnék is, ha nem egy olysn huszonéves csávó lenne, kopott cipő,koszos köröm, igénytelen haj, aki úgy öltözködik, mint egy 60 éves bácsika és elég parán is nézett, és már küldi a szomorú fejeket a barátnőmnek, mert nem jelöltem vissza. Meg úgy alapból nem tetszik a csávó, úgy ahogy van.

Erre írnak nekem, hogy de hát milyen aranyos, meg nincs abból semmi, hogyha elmegyek egy olyannal randizni, aki nem tetszik.


2023. nov. 5. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10#

Te mi a francról beszélsz?

2023. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy bomba nő, de,azért igénytelen nem vagyok, hogy ez legyen a szintem.
2023. nov. 6. 17:36
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

"de,azért igénytelen nem vagyok"

Ezt te magad cáfoltad

Igénytelen vagy a barátaidra, ha másra talán nem is. Ha igénytelen sráccal akarnak összehozni akkor biztosan

2023. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!