Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Melyik szó illik legjobban ennek a lánynak az alakjára?
2023. okt. 18. 09:15
A kérdező szavazást indított:
Normál
Husis
Duci
Telt
Kövér
36 szavazat
1/11 anonim 



válasza:





Olyan, mint nekem, de nekem 2x akkora melleim vannak. Szerintem én kövér vagyok, szóval ő is az.
3/11 anonim 



válasza:





Szabványos instás ribék. Igazából ez külön kategória.
4/11 anonim 



válasza:





Ez a plus size modell kategória, köznyelvben kövér.
6/11 anonim 



válasza:





Hát ő már nem husis, hanem zsíros. De összességében nem olyan rossz.
7/11 anonim 



válasza:





A képeken jól néz ki, de ha nem facsarná ki magát, akkor elég egyértelműen hájas lenne. Az arca szép, ez menti meg, amúgy szerintem full kövér kategória.
9/11 anonim 



válasza:





Hasonló alkatú lányokkal szívesen ismerkednék.
10/11 anonim 



válasza:





Szép arca van és jó alakja is lehetne, ha kicsit foglalkozna magával. Tipikusan az a nő aki ha csak egy nagyon picit edzene rá, többet mozogna és figyelne a kajára, sokkal jobban nézhetne ki, akkor is, ha egyébként súlyban nem nagyon megy lejjebb.
Így most kövér.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!