Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélgettem egy csajjal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy csajjal egy darabig ismerkedési célzattal munkahelyen majd benyögött viccesen egy olyat hogy ma jön érte egy csávó munka után, ez jelzés volt hogy nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Gondolom ezzel akart jelezni, de konkrétan nem is nekem, hanem egy másik munkatársamnak mondta hangosan mikor egymás mellett álltunk.

2023. okt. 14. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
30%
Jaja....ha jót akarsz magadnak hagyd békén. Női logikával konkrétan azt mondta, hogy ma rojtosra fognak kefélni egy autó hátsó ülésén.
2023. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"mert már korábban is mondott olyat hogy miért nem másoknál próbálkozol. Szerintem csak barátként kezelt aztán mikor jobban elkezdtem nyomulni akkor már lerázott."


:D

Te valami robot vagy?

Szerintem itt a nő még egész érthetően és világosan fejezte ki magát. Nem akar tőled semmit. Van amikor rossz a kommunikáció oda vissza, meg van amikor játszmáznak a felek egymással. De szerintem itt baromi világos ez az egész story. De ha nekem nem hiszed el akkor próbálkozz tovább és látni fogod úgyis. Csak alaposan be is fogod égetni magad, ha szegény nő kénytelen lesz ennél konkrétabban kifejezeni, hogy nem akar tőled semmit.

2023. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként a HR-en is jelezheti a problémát, ha részedről zaklatásba fordul át a dolog. Szóval te döntesz.
2023. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!