Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy extrém kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy extrém kigyúrt pasival ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pultos vagyok egy pub-ban.Járnak be sokan van egy haveri társaság aki bejárogat jó társaság autókkal foglalkoznak meg mindenféle dolgokkal ahogy kivettem a dolgokból amiket mondanak.

Van köztük egy pasi aki szimpatikus.De elég feltűnő sok nő megnézi még a pubban is volt hogy leszólították.Próbál bővebb ruhákban mászkálni de így is látszik hogy baromi izmos.Van mikor feszülős ruhában jön ilyenkor nézi majdnem mindenki.

Egy ilyen feltűnő pasival megéri kapcsolatot kezdeni ha tetszik?


2023. okt. 8. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Ha most arra irányul a kérdés, hogy megéri e neked az átlagosabb kinézetű lánynak/nőnek - mert gondolom annak tartod magad a kérdésed alapján -, akkor szerintem ja próbáld meg, nem biztos hogy egy szoknyapecér :D


Amúgy meg azt szeretném jelezni, hogy - még ha magadból is indulsz ki és azt gondolod hogy ez a szép férfi test ez kell minden nőnek biztos - nem gondolom hogy mindenki azért nézi meg mert de leszopná meg de széttenné neki.

Még nekem, heteroszexuális férfinak is megakad a szemem az ilyen díszbikákon :D


A legtöbb nő szerintem az ilyen férfiasan vékony kis kocka vagy egy nagy kocka legyen a hasa, nem vonzódik jobban az 55ös karú csávóhoz. Persze nyilván jobb mintha girnyó lenne. Csak azt akarom mondani, hogy nem feltétlenül kell vetélytársat látni mindenkiben akinek megakad a tekintete

2023. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Tobb fozes tobb modogatas tobb mosas. Nem eri meg….. Az ilyenek alig tesznek a kapcsolatba,h tartsak a formsjukat.
2023. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Csak azzal.
2023. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bárkivel megéri legalább megismerkedni, aki tetszik. Miért ne? Azért mert másnak is tetszik? Miért lenne visszatartó tényező, hogy vonzó emberről beszélünk?
2023. okt. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, aki nekem tetszik régóta, ugyanilyen kaliber, ő is autókkal foglalkozik 😂


Ha lenne nála esélyem, én biztos, hogy összejönnék vele 😀

2023. okt. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zizizabalo ***** válasza:
Attól függ, hogy a kokszos cibb. kategória, vagy az angol kifejezéssel gentle giant, vagyis a legkedvesebb arcok az edzőteremben, akik 200 kilóval guggolnak, annyit esznek mint 4 ember, de rohadt egyszerű, nem beképzelt emberek.
2023. okt. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!