Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit éreztek akkor, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek akkor, amikor valakinek összejön a szerelem, párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Hogy reagáljátok le az ilyen helyzeteket élőben és online? Amikor testvérnek, barátnak, rokonnak, ismerősnek sikerül az, ami nektek nem. Amikor átküldik a kapott/írt szerelmes üzeneteket, ajándékokat, leírják a jó élményeket, történéseket, stb.


Ilyenkor hogy reagáltok, mi az, amit mutattok (és hogyan), és mi az, ami lezajlik a fejetekben, lelketekben akkor és később?


2023. okt. 5. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerül. Mások magánélete nem hoz lázba.
2023. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem, annyi, hogy tok jo, ez az egyedfejlodes kovetkezo lepcsoje, amit megleptek.
2023. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Kb annyi jut eszembe neki jóhogy mert ő osszeáll olyanokkal akikkel en szóba se állnék kb.


Nekem is lehetne ezerdéle incel nyomi eletképrelen vagx lúzer megcsalós vagy drogos eqnulla vagy sötét vagy ronda vagy nàrci pàrom.


Ha vki értelmes normálisat szeretne annak nehezebb.

2023. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Amikor még nem találtam rá a páromra és a környezetemben valaki repdesett a boldogságtól, akkor mindig összeszorult a szívem, de ettől függetlenül is őszintén tudtam örülni mások örömének. Soha, senki felé nem mutattam ki, hogy "irigykedem" és most az irigységet nem rossz értelemben kell érteni, egyszerűen csak vágytam arra az érzésre, amit ők ott és akkor megéltek.


Nekem nagyon sokat segített, hogy végig hittem benne, hogy nekem is megadatik majd a boldogság, csak várnom kell rá. A türelem egy nehéz kérdés 😀


És akkor a másik oldal: Mióta együtt vagyok a párommal (8 éve) két barátnőm van, akik tényleg őszintén tudnak örülni a boldogságomnak, a többiek (főként ismerősök), akik azóta is egyedülállók, soha, semmire nem reagálnak, csak csendes megfigyelők. Nem haragszom rájuk, még csak rosszul sem esik, mert tudom, mi zajlik bennük. Remélem, idővel ők is megtalálják a boldogságot. Neked is ezt kívánom!

2023. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örülök hogy nekik összejött. :)
2023. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is tudok örülni, főleg a barátaim sikerének, boldogságának. De már egyre nehezebb, és emiatt is rosszul érzem magam, és bántom magam. Én is szeretném átélni, nagyon. Próbálom magam egyedül is jól érezni, de egyre nehezebb és egyre nagyobb megpróbáltatás tettetni magam. Mert örülök ugyan, de ehhez az örömhöz csalódottság is társul, hogy nekem miért nem sikerül? Mióta a 15 éves öcsémnek is van már barátnője, azóta még rosszabb. Napokig csengett a fülemben apám mondata, amikor elégedetten mondta, hogy "Na, a fiam becsajozott". És ez olyan rossz, mert engem meg mindig mentegetni kell, hogy nem vagyok leszbikus.
2023. okt. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy én hogy állok akkor azon a téren. Ha sz.rul, akkor automatikusan irigykedek kicsit, de azért örülök is a boldogságának és nyilván ezt is fejezem ki. Ha minden happy nálam, akkor csak örülök neki.
2023. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutatni semmit, igyekszem semleges lenni, ha pedig érzem, hogy nem megy, akkor kilépni a helyzetből valahogy.

Hogy mi zajlik le bennem, az változó, de többnyire nem öröm. Sajnálom, én nem tudok őszintén örülni más boldogságának úgy, hogy nekem nem jön össze semmi vagy legfeljebb valami kritikán aluli szar. Ha a másiknak az/olyan jön össze, amilyenre és akire én is vágynék, az borzasztóan fáj és frusztrál. Ha csak egy tipikus kapcsolat és férfi, az fokozza a reménytelenségem, mert "na tessék, a tök jó nő Sárinak is csak ilyen jutott, akkor én mit is várhatnék...?".

2023. okt. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!