Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne,a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne,a szerelmet száműzni az életemből örökre?

Figyelt kérdés

34 F vagyok

Az elmúlt 15 évben, 9 párkapcsolatom volt,9 alkalommal törtek össze szívemet.

Nem akarok többé szerelmes lenni,nem akarok többé párkapcsolatot.

Egyedül akarom leélni a hátralévő éveimet.


Hogyan tudnám a szerelmet örökre száműzni az életemből?



2023. okt. 5. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Elmész papnak, remetének?
2023. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Egyszerűen elfelejted a nőket. Becsukod mint egy könyvet.


Nem tusom milyen fizikai egészségügyi állapotban vagy, de nem ritka a 50-60 év közötti hallàl a férfiaknàl. Az a bő 15 évet màr csak eltudod tölteni nők nélkül.

2023. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Valahogy kikell őket zárni az életedből. Keress valami hobbit vagy tarts kisállatokat. Ők adnak egy kis boldogságot, igaz egy párkapcsolatot nem pótolnak. Én is szeretnék megszabadulni ettől az érzésstől, de sajnos nagyon nehéz.
2023. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ateista vagyok, egyáltalán nem vagyok vallásos.

Nem akarok kivonulni a társadalomból se,imádom,hogy a wolt-on,foodora-n bármit házhoz rendelhetek.


Egyszerűen csak egyedül akarok élni, csalódások nélkül.

2023. okt. 5. 07:58
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Lehet szándékosan kerülni az olyan szituációkat amikor meg tudnál ismerkedni nőkkel. Direkt ki kell zárni a lehetőségét annak hogy valakihez vonzódni kezdj. Én nőként ezt csinálom. Én sem akarok szerelembe esni, ezért kerülöm az olyan szitukat amiből bármi lehetne.

Aki nagyon akarja meg tudja csinálni. És jól írták előttem a munka, hobbi, kisállatok, sport, család, barátok "elvehetik" az idődet amit egyébként a szerelemre fordítanál.

Nyilván ehhez egy olyan személyiségre is szükség van aki tud pl. egyedül élni, nem kapcsolatfüggő, nincs mindenáron szüksége egy másik emberre ahhoz hogy egésznek érezze magát. Férfiaknak egyébként nehezebb ezt kivitelezni a tesztoszteronszintjük miatt.

2023. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Kizartnak tartom, hogy valaha is voltal szerelemes, mert akkor nem mondanad ra az osszes kapcsolatodra. Akinek szerencseje van, az eleteben nagyjabol talan 3x lesz szerelmes.
2023. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Voltam én is így, nálam ez sértettség miatt volt. Rájöttem, hogy feldolgozatlan taumáim vannak. Szerettem volna én is egy időben így száműzni ezt a dolgot, de aztán rájöttem, hogy ezzel csak saját magamat keserítem meg. Én szeretek szerelmes lenni, szerintem tök jó. Oké, értek csalódások, de maga az érzés szerintem az egyik legjobb a világon.

Igazság szerint én nem tudom, hogy lehetne végképp száműzni, nekem legalábbis nem megy :D



F

2023. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Hizz el, es flexeld le az alladat.



39F incel

2023. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
9 év alatt 9 kapcsolat az rengeteg
2023. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Nem 9, hanem 15 ev alatt volt 9 kapcsolata, cociologuskam.....



39F incel

2023. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!