Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerősnek hogyan segítsek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerősnek hogyan segítsek barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Véget ért a több éves kapcsolata, hiába ajánlom neki, hogy ne válogasson, neki a legtöbb lány túl vékony, túl kövér, túl idős, túl fiatal, túl férfias, a roma, és a transz nők sem érdeklik. Átlagos, 26 éves, 10/6-os férfiról van szó, minimálbéres jövedelemmel.

2023. szept. 29. 23:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"mit jelent az hogy 10/6os? xd

mi a 10/10 meg a 10/0? xd"


Ez a lista jó kiindulópont: [link] Bár nyilván az szubjektív, hogy ki mit tart vonzónak.


"Te is elfogadnál bárkit, mert a barátod ajánlja?"


Ő is ajánlgat nekem nőket, azért teszem ugyanezt. Nem bárkit, de általában a többséget igen amit ő kiselejtez.

2023. szept. 30. 13:42
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért értelmetlenek ezek a listák. Megnéztem a linket. Az arcok nem is látszódnak rendesen, a test egyáltalán, pedig az legalább olyan fontos. Különböző rosszakat osszehasonlitani értelmetlen. Szerintem az 5-os pasi jobb, mint a 7-es és a 6-os nő jobb, mint a 8-as. Teljesen értelmetlen az egész.
2023. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mindenkinek más az esete.

Van akinek a 8 pontos nő csak 5 pontos, de így van ez fordítva is.

2023. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!