Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nettó 280 ezer elég egy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nettó 280 ezer elég egy jobb fajta 18-30 közötti nőnek?

Figyelt kérdés
Mármint ha ennyit keres a férfi? Vagy megvan már szabva alapnak a 800 ezer nettó ? Az alatt marad mindenkinek a hoki vagy a undorító kövér nők?
2023. szept. 15. 06:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy a "jobb fajta" mit jelent. Van egy olyan értésem, hogy a kisportolt testű, ápolt modelleket... azt azért nem két fillér fenntartani. Ha viszont neked jó egy kicsit ápolatlanabb, de alapvetően jó alapokkal rendelkező hippi csaj is, akkor hajrá - persze ehhez azért kell egy vonzó kisugárzás és belső is.
2023. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
85%
Hosszútávon nem. Én többet keresek, megvan egy színvonal amit megszoktam, és nem akarok lemondani róla, mert a pasi nem tudja fizetni a maga részét.
2023. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
31%
Ennyivel meg hokizni se tudsz...
2023. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
94%

28

Nem vagyok! Viszont az igényeimmel tisztában vagyok, ahogy azzal is, hogy mik azok a dolgok, akikbol tudok emgedni, es mik azok amikből nem! 30 eves koromra van annyi önismeretem, hogy tudom, hogy sokkal boldogabb vagyok egyedül, mint egy csóró, mamahoteles lúzerral! Ha évente max 4-5 potenciális pasival randizom csak, nem bánom. Inkább mint egy kérdező tipusu szarkupac

2023. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

"Pesten 280-at keresni ha csak nem kezdő tanár vagy mentős az illető."

Nagyjából az összes állami munkahelyen (diplomásként is): hivatalok, múzeumok, gyűjtemények, levéltárak, könyvtárak. De mellesleg egyetemi tanárok sem keresnek többet, ha csak az egyetemi tanári fizetést nézzük.

2023. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
15%
#34 Oké, de miért akarna egy pasi veled lenni? Miért lenne jobb neki, mint egyedül?
2023. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

34


Nem vagyok mamahoteles. Évek óta egyedül élek.

2023. szept. 15. 13:56
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

#35

Még mindig csak nettó 175 a minimálbér, és elég sokan keresnek csak ennyit. A statisztika beleveszi a milliós fizetéseket is, így jönnek ki az atlagok.

2023. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
97%
#36 nem én vagyok a 34-es de ő nem hisztizik, hogy nem kell pasiknak. És hasonlóan gondolkodom, inkább leszek egyedül, mint hogy negyedére csökkentsem az elvárásaimat, es olyan szinten lentebb adjam pl a lakhatásom színvonalát, hogy egy ilyen földönfutónak megfeleljen. Akkor inkább leszek egyedül. Nem véletlen, hogy a hajadon, gyermektelen nők a legboldogabb demográfiai csoport a friss felmérések szerint.
2023. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

39


Aki egy albérletben lakik csak. Tisztességesen dolgozik 10+ éve. Önálló felnőtt férfi. Az földönfutó ? Nektek már csak az felel meg akinek gazdag szülő a segge Alá tett egy lakást 20 évesen. Vagy aki a felső 10 ezer közül való , sok milliós havi jövedelemmel hogy tudjon lakást venni 30 előtt?

2023. szept. 15. 17:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!