Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg egy cirkuszi artistával?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk cirkuszban és megtetszett az egyik artista srác. Minden nyáron itt tartózkodnak a városunkban kb 1 hónapig. Hogyan ismerkedhetnék meg vele?

2023. aug. 24. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy zárt világ. Ha nem lépsz be a cirkuszba kb sehogy.
2023. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod biztosan, hogy szingli?
2023. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó artistát ismerek (cirkuszos körökben mozgok), akinek nem cirkuszos a párja, vagy eredetileg nem volt az. Szóval ne add fel.

Beszédbe elegyedhetsz vele bármelyik előadás végén, elmehetsz többre is, vagy ami neked belefér a kezdeményezésbe.

2023. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sztem az artistacsajokat húzza. Ha ez téged nem zavar..
2023. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Információgyűjtés, Fb, avagy előadás után szimplán próbálsz a közelébe kerülni. Olyankor menj oda a cirkuszhoz amikor nincs előadás, csak gyakorolnak, készülnek. Nem laknak 0-24-ben a porondon, kimozdulnak a városba időnként.

Az más kérdés, hogy megéri-e... ha csak szexre hajtasz és független (nincs ott a párja a társulatban) és még be is jössz neki akkor esetleg megtörténik. Komoly kapcsolatot viszont ne várj ha nem vagy te is a cirkusz része olyan viszonyból ahol évi 1x találkoztok egy hónapra.

2023. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Silverfox30 ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írj. 15 évig voltam artista! Ebbe nőttem fel. Szívesen segítek! De ez egy összetett dolog.
2023. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Ki az? Az osszes cirkuszos a baratom! En is igy indultam...

Ma mar 2heten keresztul voltam egy cirkuszba :) csaladtag lettem:)

jan. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Veletlen nem H-betus fiucska?:D
jan. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!