Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos fiatal tinikorom számítógép előtt üléssel ment el, még más barátaival töltötte az időt, én itthon nyomtam a számítót az online barátaimmal, akik szép lassan lemorzsolódtak. 1-2 barátom maradt, de velük is nagy ritkán találkozom, és ritkán mozgok velük olyan közegbe, ahol lányok is jelen vannak. Munkahelyemen férfi többlet van, tinder és társai pedig nem nagyon váltak be.(lehet ha így folytatom örökre egyedül maradok.)



Kissé csendes és visszahúzódó figura vagyok, kollégáim és ismerőseim jó szívűnek és empatikusnak tartanak. Szabadidőmbe filmeket, sorozattokat nézek, van mikor olvasgatok, időként pedig videójátékokkal játszom.(még sok más dolgot ide tudnék írni)



Jelenleg karbantartóként dolgozom egy nagy vállalatnál(itt férfi többlet van), mellette van egy vállalkozásom, amibe villanyszerelő, felülvizsgáló és futár tevékenységet végzek.


Nem tudom még mit is írhatnék magamról.


2023. aug. 17. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Miért baj az, ha egyedül maradsz?

Önálló vagy, és szabad, azért ennek vannak ám előnyei.

2023. aug. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nincs csajod, de van egy level 80 paladinod!
2023. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 sajnos annyit nem wow-oztam hogy legyen. 🥲
2023. aug. 20. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Nézzél ki magadnak egy fiatal kis Férfi-Fodràsz lànyt és sûrûn làtogassad. Hajvàgàs közben beszélgetsz vele, ki kérdezed kivel él, mikor kezdte a szakmàt, hol lakik, stb…
2023. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is majdnem ugyanígy vagyok. 32 leszek, nekem még barátnőm se volt soha.

Régen én is sokat gépeztem, nem nagyon jártam el. Mostanában pedig nincsenek lehetőségeim sem.

Fogalamam sincs hogy mit tegyek, netes dologban nem nagyon hiszek. Élőben pedig emberekkel is alig találkozom nem hogy lányokkal. Nincs olyan közösségem, vagy hobbim ahol lehetne ismerkedni.

Valószínűleg nem lesz senkim soha, csak nem tudom hogy dolgozzam fel. Mert ez a magány nagyon rossz.

2023. aug. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Seho
2023. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a kocsma a legjobb hely az ismerkedésre. Ha meg nem jön össze, akkor is legúríthatsz pár pohárkával és minden jobb lesz.
2023. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Futárként ha nem megy akkor sehogy sem fog menni. :) De komolyan annó én is erőltettem a társkeresést. Utána rájöttem nem keresni kell találni. Talál(koz)hatsz buszmegállóban, valamilyen boltban, szolgáltatónál akár fogorvosnál is (lány eléggé izgult ez szóf.. okozott nála pasi megnyugtatta). Szóval ha ügyes vagy bárhol, ha nem akkor sehol.

Csakha adódik a helyzet tudd kihasználni okosan. Társkeresősdi azért is rossz, mert ott rajtad a teher hogy le kell nyűgözni a nőt akit még 5-10pasi próbál. Sokkal jobb ha először tét nélkűl megismersz valakit beszélgettek,van némi alap hogy abból több is legyen.

2023. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43 F dettó, de nem adom fel 🙂
2023. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!