Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem ír vissza senki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ír vissza senki, akkor mégis mi értelme van a társkeresőknek?

Figyelt kérdés
A reménykeltésen és az ebből következő pénzlehúzáson kívül persze. Kezdem azt hinni, hogy igazából ott semmilyen nő nincs, csak kamuprofilok, ugyanis bármilyen szöveggel próbálkozok, semmire nem ír vissza senki, hiába van match.

2023. aug. 16. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak egy szűk réteg az, akiknek visszaírnak. Nekem soha nem írtak vissza, hiába írtam normális üzenetet, zéró volt a válasz. Nem is erőltetem tovább ezeket, nincs értelme.

37f

2023. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy a top 10% jóképű pasinak legyen minden héten vagy hónapban mással aludni.
2023. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mert nem vagy elég jó pasi. Nem bizserg a puncijuk ha rád néznek és akkor nem húznak jobbra.

Ennyi a trükk jól kell kinézni az a beugró.

Én 175 cm dagadt 100 kg pasi vagyok én sem kellek senkinek.

De ők sem nekem felületes emberek. Jobb egyedül.

2023. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk az a gond, hogy ha pl egy 100 kg-os pasi le akar fogyni, akkor meg sem áll a felfújt felsőtest csirkelábig. A kettő közötti normál testalkat valahogy nincsen.
2023. aug. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13-14. A magasság és testalkat egy dolog. Az arc egy másik és talán még fontosabb. Ha csúnya vagy, akkor szinte mindegy, hogy alacsony kövér, alacsony átlagos, vagy alacsony izmos alkatú vagy. Ja és akár tényleg csúnya, akár átlagos az is mindegy. A nőknek aki nem jóképű, az csúnya.
2023. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Japersze. Pedig sok embernek ilyenért megy tönkre a házassága is, mert a pasi elhagyja magát elhízik ellustul. Semmi gond nem volt az arcával, ha egyszer hozzámentek. Nem kell ahhoz valami nagy eresztés arcból, hogy találjon olyat akinek tetszik.
2023. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16. Sok nő nem azért választ ki egy férfit kapcsolatra, mert bejön neki. Sok nő van együtt úgy férfival, hogy a nőnek nem tetszett a férfi. Csak meg akart már állapodni és nem talált jobbat, vagy a férfinak kicsit több pénze volt, vagy hasonló. Hajjajj. Az, hogy együtt van veled egy nő nem jelenti azt, hogy tetszel is neki. Megvannak ennek a jelei.
2023. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!