Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyárimelós hol ismerkedjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyárimelós hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Milyen típusú nőknél lehet esélye ?


Bónusz kérdés ;


Te lenézed , kevesebb értékű embernek tartod aki szakmunkás + vagy szimpla érettségivel rendelkezik csak és nem tanult tovább?


2023. júl. 28. 06:27
A kérdező szavazást indított:
Nem tartom kevesebb embernek diplomás nő vagyok
Kevesebbnek tartom, aki nem járt egyetemre annak rosszabbak a képességei az enyémeknél
12 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Diplomás nő vagyok! Nem taetom kevesebbnek csak nem jövök vele össze, mert valószinüleg 3-4x annyit keresek, és nem tudna működni kapcsolat, mert vagy lejjebb adok a megszokott életszinvonalamból, (ez nem opció) vagy eltartom. (Nyilvan ez sem opció)
2023. júl. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1


2 milliót keresel? Az szép!


Engem nem kell eltartani; még a szüleimmel lakom nagy kertes házban.

2023. júl. 28. 06:44
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

#2

Azt hittem a gyári melosok ilyen 300 ezret keresnek! (Ez volt a szorzó alapja) Ha valaki 4x többet keres nálad, és együtt vagy vele, akkor az eltart 😊csaxólok!

2023. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3


500 közel kapok.


Szerintem a mondandód második része butaság. Ha csak nem arra gondolsz hogy havonta szeretnèl külföldre járni. Aztán nyilván egy melós nem tud ennyi pénzt erre áldozni hogy veled menjen.

2023. júl. 28. 07:04
 5/19 anonim ***** válasza:
500 közel kapok bruttó vagy nettó?
2023. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nettó


Autóalkatrész gyár. Többet nem írok erről , mert nem akarom hogy munkatársak ràm ismerjenek.

2023. júl. 28. 07:51
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem vagy hiper-szuper-extra jóképű, akkor sehol, mert ilyen fizetéssel nincs esélyed.
2023. júl. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
Én 380at keresek, de nekem van egy önerős újépítésű lakóparki lakásom. Inkább az a gáz, ha szülőknél laksz és nincs saját kecód.
2023. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Jól kereső diplomás 🤣🤣🤣 rég nevettem ilyen jót 🤣🤣🤣
2023. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Gyárban ismerkedjél, neked mi bajod a gyárban dolgozó lányokkal?
2023. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!