Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki azt mondja, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy nem érdemes férfiként netes társkeresőn próbálkozni. Akkor ezek szerint minden nő könnyen talál álompasit társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem csak itt gyik-en írják, de élőben is mindenki ezt mondja, sőt még hivatásos csajozás oktatók akik ebből élnek, azok is azt publikálják, hogy kutatásaik alapján netes társkeresőkön csak külsőre a nagyon felső kategória rúghat labdába férfiként. Felső 5-10%-ot mondanak, de van aki csak ilyen felső 2%-ot.

De ez akkor ez azt jelenti hogy interneten gyakorlatilag semelyik nő nem keres komoly kapcsolatot? Mert ha mindenki csak a felső 5%-ra reagál, akkor ez azt jelenti hogy egy extrém jó pasi az 20 barátnőt tart egyszerre. Nyilván lehet ennyi szeretője egyszerre egy férfinek, de komoly kapcsolata nem lehet mindegyikkel.

Akkor ez azt jelenti, hogy a nők egyáltalán nem keresnek neten komoly kapcsolatot, csak szex kalandokat?


2023. júl. 24. 14:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Munden nő olyant keres aki tavolság tartóbb mert arra izgulnak. Legyél elérhetetlen, bunkó picit, egos, és egyből akadnak a halak
2023. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11- ez marhasag:-D ha egy pasi nem érdeklődő, kedves, kommunikatív, elég hamar lapátra kerül.
2023. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#12: Állítólag. Ahhoz képest, nekem elég sokszor összejött a 11-es módszere. Sőt, több lány is közölte, hogy kifejezetten azért is felfigyeltek rám, mert nem voltam olyan kis kedveske, mint a többi férfi velük.


Amit te írsz, csak akkor játszik, ha eleve maximálisan nyert ügye van az embernek a külsővel ÉS akkor sem mindig.

2023. júl. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem abszolút lelomboz, ha valaki nem érdeklődő.ha megerzem, hogy játszmában akár, akkor meg pláne e. Ez a módszer csak nagyon fiatal és naiv lanykaknal jöhet be.
2023. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nem! Egyrészt, a szerinted "átlag pasi" általában átlag alatti, másreszt, nőként én úgy vagyok vele, hogy vagy talalok olyan férfit aki megfelel az elvárásaimnak, vagy inkább nem vagyok senkivel! 30 éves koromra rendelkezem már egy elvárás listával , amiből NEM ENGEDEK soha, semmilyen körülmények között. Illetve, vannak bizonyos dolgok amikből engedek! Ha nincs ilyen férfi, nem baj, elvagyok egydül is! Van jó munkám, barátaim, sportolok, megtanulok még egy nyelvet, stb. Inkább, mint egy atlag alatti szar pasi, akivel úgysem lennék boldog
2023. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Incel noimitatorunkat hallottak.
2023. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal egyszerűbb a dolog. Társkeresőn csakis a kinézeteddel foghatsz meg valakit, hiszen az az első szűrő, és ha nem vagy elég jóképű akkor el sem jutsz odáig, hogy elcsábítsd mással. Élőben sokkal több esélyed van, mert ott még megfoghatja benned valami más, pl pozitív kisugárzás, ész, humor. Nem is beszélve arról, hogy mennyit számít a hang, az illat, a mimika, a mozdulatok.
2023. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#14: Ez a módszer rengetegféle nőnél bejön. Itt sem fogsz olyat találni, aki bármit is írna magáról, hogy negatív és neki ez tetszene. Ez ilyen, erre nem lehet alapozni. Szinte mindenki túlidealizálja magát.


#15: Annyira durva... Ezt az "átlag" általában átlag alatti elméletet pont úgy toljátok, mint az incelek a sajátjaikat. Nagyon gáz.

Én pl. pont az átlag kategória vagyok. Ismerősök azt mondták (nők és férfiak is, még olyanok is, akik simán őszintén megbántanának), hogy 1-2 nap alatt szerintük minimum 20 matchem lesz, de inkább több. És mi lett a valóság? 1 hét alatt 3 match. Ez az "átlag" a társkeresőn. Élőben már több barátnőm is volt.

2023. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Mivel 2x annyi ferfi van tarskereson durva hatranybol indulsz.

Ha nem nezel ki jol akkor a szaros algoritmus ugy hatrasorol hogy cseszheted az egeszet es orulsz ha 3 matchet sikerul osszeszedni ahogy a 18as is irta.

Es a nok nem fogjak lentebb adni mert azt latja hogy 99+ lajkkal kiakad a mutato tehat ot nagyon sokan kedvelik ezert megteheti hogy a felso kategoriabol valaszt. Atan esetleg ossze is jon egy ilyen pasival aki aki persze csak dugni akar aztan a csaj megint kezdheti elolrol a keresest. Mindekozben az atlag pasi match hijan labdaba se rug.

Ugy van ahogy irtad kerdezo, elsosorban a szexet kereso nok sikeresek es a nagyon jol kinezo pasik.

2023. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az utolsó 1 hétben on-line nők 9x%-a több mint 1 éve regisztrált. Nekik senki nem kell. A frissen regisztráltak 9x%-a 1 év múlva fog ebbea státuszba kerülni. Talán 1% lehet aki keres valakit.
2023. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!