Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látnátok abban problémát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látnátok abban problémát, hogy ha egy magyar srác egy afrikai nővel jön össze és alapít családot?

Figyelt kérdés

Tesóm külföldi útjáról egy afrikai származású lánnyal tért haza. Ez még egy éve volt. Nincs vele gond, sőt, humoros és én nagyon kedvelem, bár angolul lehet vele csak beszélni. Nagyon igényes és tiszta, dolgozik saját kis üzletén, a családja keresztény katolikus (ezt csak azért írom le, hogy nem az elvadult iszlám világból érkezett, Nigéria stb.).

Szóval legutóbb megláttuk a kezén a jegygyűrűt és anyám felfakadt, hogy ezt gondolja át tesóm stb. Azt nem tudta megmondani, hogy mi a baj vele csak azt, hogy ő nem olyan mint mi és ki tudja mi lesz ebből.

Naszóval a lényeg, hogy ismertek-e ti ilyen párt (én egyet sem, ahol a női tag fekete), és hogy van-e valami nyomós érv az ellen, hogy ez működjön két földrajzilag ilyen távol eső kultúra és etnikum találkozásában? A lány nem akar visszaköltözni, hanem itt állapodnának meg, vagy mennének még nyugatabbra...



2023. júl. 5. 18:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
11: Ja amúgy tesóm se bűntelen ilyen téren. :D A szerelem ereje...
2023. júl. 5. 19:14
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Erősen kamu szagú, már ott sántít, hogy csak úgy hazahozta a csajt, mint a bolhát. :D
2023. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ez homály,mi az,hogy a tesód sem büntetlen ilyen téren???
2023. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Ismerek ilyet, mondjuk ő fizetett a lány családjának, hogy elvehesse feleségül, állítólag ott ez szokás. Ők is itt Magyarországon élnek, a lánynak mondjuk nincs munkája, köztünk legyen mondva, biztos, hogy a srác pénzéért ment hozzá. Amúgy ő is aranyos lány, házias is, órákat fonogatja a haját, sose hord zoknit, harsányan nevet, olyan kis vidám teremtés. A fiú amúgy szerintem szűz volt előtte, legalábbis én sose láttam nővel, pedig családtagom...
2023. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Csodaszép filmbe illő történet ez

Ha a fele is igaz köszönjük!

2023. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ilyen hihetetlen a történet, sehol nem mondtam, hogy mesébe illő.
2023. júl. 5. 20:27
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Valóban sehol sem mesébe illő,de úgy érzem elhallgatsz bizonyos részleteket.
2023. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

18: Bocs, de te nettó hülye vagy. A paranoiáddal inkább fordulj kezelőorvoshoz.

Többieknek köszi a válaszokat.

2023. júl. 5. 20:33
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

semmilyen módon nem izgat , hogy nő vagy férfi a külföldi.

1 dolog a fontos , hogy önmaga legyen mindenki

2023. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen külföldi útjáról tért vissza egy ilyen lánnyal? Alapból sem itt keresett párt magának?
2023. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!