Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek ?29evesen?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim ,magányos vagyok ,neten próbálkozok eddig nem sok sikerrel ,tanácstalan vagyok nagyon Kisvárosban élek sajnos .ez is hatrany ,vagytok így páran ?:/
2023. jún. 21. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Próbálj facebook csoportokhoz csatlakozni. Vannak túrázós, kirándulós csoportok.
2023. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Esetleg esténként benézhetnél a kocsmába. Ott mindig van egy két jó fej.
2023. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Netet hagyd, lépj ki a való életbe. Este a legegyszerűbb, kocsmákban, bulihelyeken, koncerteken.


Ha ezek nem jönnek be, akkor van millió hobbi, amivel kapcsolódni tudsz másokhoz. Beiratkozhatsz pl. rajzolni, futóklubba, bringás klubba és még lehetne sorolni. Rengeteg fb-esemény is van amire tudsz menni, nézegesd mik vannak.

2023. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Facebookon milyen csoportok mindenhol nyugdíjasok vannak:/
2023. jún. 21. 18:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Segítsetek :(
2023. jún. 21. 18:10
 6/10 NTBS ***** válasza:

Êlőben, interneten.

Próba szerencse.

2023. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2023. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Hol dolgozo?
2023. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is. Nemvagy vele egyedül. Engem a csalàdom éltet illetve a kisàllat akit örökbe fogadtam :) Beszélgess emberekkel a minkahelyen ill szabadidődben találj valami hobbyt. Màshogy nemlehet
2023. jún. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És ha feljárnál Pestre vagy másik városba kirándulni? Pl lesz a múzeumok éjszakája. Azt hiszem ma van és ott aztán rengetegen szoktak lenni, egyedül is mennek és lehet találkozol ott valakivel. Simán eltudom képzelni. De elkellene jarnod mindenképp ide oda
2023. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!