Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyivel nehezebb manapság intelligens, érdekes nőt találni?

Figyelt kérdés

Régebben, amikor ismerkedtem, mindig képbe került néhány érdekes, értelmes nő. Egy részükkel haveri lett a dolog, egy részükkel több is kialakult.

Utoljára kicsit több, mint 2 éve volt ilyen időszakom. Akkor már alig találtam ilyen személyeket, de azért 1-2 képbe került és végül az egyikükkel össze is jöttem. Már akkor kicsit letörtebb voltam, hogy wow, mi történt, de azt gondoltam, hogy biztos peches időszak.

Aztán, tavaly szakítottunk és idén még senkit sem találtam, aki kicsit is megfogott volna. Volt pár randim és netes beszélgetésem, de egyszerűen mintha sablonembereket találnék csak és mintha mindenki finoman szólva is egyszerűbbé vált volna. Pl. volt egy idei randim, ahol a lány a randi után elmondta, hogy ő már miket érez irántam és mennyire élvezte az egészet... Hát, én alig pár mondatot mondtam magamról. Ledöbbentett, hogy valaki ennyire nem veszi észre magát. Lényegében kb. semmit sem tudott meg rólam, untam a randit és inkább csak a környezetet figyeltem, de ő már érzett irántam valamit.


Kipróbáltam az egyik társkeresőt is. Kb. életem legjobb képeit csinálta egy illető rólam, de alig pár matchet lett. Régebben elég gyenge képekkel is kicsit több jött össze. És, akkor még értelmesebb beszélgetések is lettek abból a kevésből... Most meg, kb. 1 mondat után eltűnt a többség. Aki nem, az megrekedt az igen/nem szintjén, szóval nem is értem, miért húzott be egyáltalán. (De, akár ezt az oldalt is megemlíthetném. Régebben láttam jó pár értelmes hozzászólást, de most már szinte alig. Szimplán meg logikátlanul a köpködés mindkét nemtől ugyanúgy.)


És kezdem már érezni azt is, hogy lehangol az egész. Kezd eltűnni a lelkesedésem és azt sem értem, amikor panaszkodnak, hogy nincs normális férfi. Kezdem úgy érezni, hogy azért nincs normális férfi, mert nem is kell igazán a többségnek.


Más is került már ilyen ismerkedési "csapdába"? Hogy lehetne kitörni belőle? Miért lett ennyivel kevesebb érdekes és intelligens nő?



2023. jún. 18. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Eleve nehéz intelligens EMBERT találni, nemhogy nőt!
2023. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!