Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi alapján döntitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi alapján döntitek el szórakozóhelyen, hogy melyik férfival ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Pl ha van ott egy szingli férfiakból álló társaság. Mi alapján választotok? Sokszor azt látom, hogy a jóképűbb, udvariasabb pasi a nem nyerő, ő egyedül megy haza. Aki kevésbé helyes, de harsány, ő könnyebben talál partnert. Jól látom? Mik a szempontok a fentieken kívül?
2023. máj. 24. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kinek mi a jóképű.Meg aztán lehet udvarias ha nem mer megszólítani se.
2023. máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Tetszik vagy nem tetszik. Ennyi.
2023. máj. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én anno a külseje alapján választottam az exemet. Egy helyen voltunk, több százan, ránéztem és valami megfogott benne. Úgy tudnám megfogalmazni, hogy valami gyönyörű festményhez/szoborhoz hasonlított és volt egy ilyen hűvös, nyugodt kisugárzása.

Kb rögtön, amint megismertük egymást, összejöttünk, aztán sajnos vége lett, mindkettőnk hibájából. Főleg magamat okolom miatta, ha tudtam volna, hogy érez igazán, csomó mindenen tudtam volna változtatni és lehet együtt lennénk még. Lehet jobb így mindkettőnknek, neki jelenleg biztosan, de egyelőre nem látom még azt a bizonyos fényt az alagút végén.

2023. máj. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Külső megjelenés, fellépés, szimpátia.
2023. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Első sorban a kisugárzása és a viselkedése. Ha egy társaságból kell választani (ha már erre irányul a kérdés), akkor beszélgetésbe elegyednék velük, és akivel a legjobban megtaláljuk a közös hangot, azzal ismerkednék :)
2023. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Fűz kedves udvarol rámhajt vagy nem. Értelemszeruen az utóbbi látószögembe se fog kerulni hiába lenne ő a No.one.
2023. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A magabiztosság nagyon fontos és hogy legyen humora az illetőnek.
2023. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt persze külső, másrészt kisugárzás. Kb azonnal eldől kik a potenciális lehetőségek, kik azok, akik elsőre felkeltik az érdeklődésem, aztán elkezdem figyelni a metakommunikációt, a verbális megnyilvánulásokat, aztán, ha ez mind rendben és úgy látom érdeklődik is, akkor nyitott vagyok.

Aki hangos, azt hamarabb kiszúrja az ember és könnyebben monitorozza. Ha valaki megjavult a sarokban, az radar alatt marad jellemzően, hacsak nem marad valahogy véletlenül kettesben a nővel és nem tud ott valamit virítani, ami felkelti a nő figyelmét.

2023. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Aki odajön és lép felém:D


Hiába néz ki jól egy pasi, jön be stb ha nem lép az rányomban. Aki viszont összeszedi magát és lép (és persze bejön valamennyire) annak simán van esélye.


Másképp: ha van 2 férfi, az egyik nagyon-nagyon jóképű de nem lép, a másik is tetszik (de az első objektíve sokkal jobban néz ki) ÉS tesz is lépéseket, akkor ő lesz a befutó. Ez ilyen egyszerű.

2023. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik konkrétan engem néz, azt választom. Amelyik mindenkihez odamegy nyomulni, végigstíröli a helyet, arra rá se nézek. Amelyik kitartóan engem néz, abból kinézem, hogy engem akar megszerezni, ezért nyitott leszek rá. Nem szeretnék "ő is jó lesz" kategória lenni.
2023. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!