Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a problémája a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája a nőknek Alekosszal, hogy nem akarnak ismerkedni vele, pedig hiresség ezt szeretik a nők ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 1. 22:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem híresség, csak egy trashceleb. Vissza taszító az egész lénye. Azt el se kezdem magyarázni, hogy nem mindenkit vonz a hírnév, és egy tulajdonság önmagában nem dötni el, hogy valaki vonzó-e, valószínűleg bonyolult lenne megérteni.
2023. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%
Egy buta paraszt.
2023. máj. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
Csúnya
2023. máj. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon ronda. Engem Alf-ra emlékeztet, csak ocsmányabb.

Hülye is, beképzelt.

A pénzéért se lehetne szeretni, gondolom nem sok van neki/nem költ a nőire.

2023. máj. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
94%

Hogy megszakertette valaki, hogy kokszol. Nem tol semmit az az idiota. Oda jar edzeni, ahova en. Meg csak edzeni sem edz normalisan. Se penze, se batorsaga nem lenne ahhoz, hogy kokszoljon, pedig a vegen meg nezhetne is ki valahogy.


Amugy miota lenne nyero a noknek, ha polgarpukkaszto faszsagokat tolsz prolikent? Semmit nem javit a helyzeten, hogy "ismert".

2023. máj. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%

Egy öntelt, nagyképű, arrogáns pöcs, aki még kötekedni is képes, csak azért, hogy felhívja magára a figyelmet.

Okoskodik csak, csűri-csavarja a mondandóját, hogy műveltnek tűnjön.

Kit érdekel, hogy híres (?), ha egy bárgyú tapló?

2023. máj. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%
Mert hiába híres, pénze az nincs.
2023. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
85%
Mert ronda, csóró is, buta is, angolul sem tud. Ha jól tudom, biztonsági őr. Bőven Szintem alatti!
2023. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Alekosz nem akar komoly kapcsolatot/feleséget! Csak fiatal csajokat akar hajkurászni még 50 évesen is! (tudom,még nincs annyi idős, de eljön majd az is...) A fiatal és szép csajoknak Ő kevés. 😎 Ezért aztán beéri azzal, ami van. Csak játsza az eszét! Viszont az pozitívum, hogy sportol, tesz Önmagáért. 🙋‍♀️
2023. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Engem Sydre a jégkorszakból emlékeztet a külseje.
2023. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!