Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok egy 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok egy 30 körüli férfinál ha se jogsija se autója?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 12:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem érdemes letisztázni, hogy hol laksz.

Ugyanis itt már felmerült, hogy autó nélkül hogy intézed a bevásárlást meg a.. gyereket:D GOndolom itt a gyerek szállításáról van szó.


Miközben Budapesten vagy egy kisebb városban közel a bolt és az iskola, tehát nem kell autó, míg egy nagy, de vidéki városban (ahol nincs meg kerületenként jóformán minden is) vagy egyenesen faluhelyen kb fingani sem tudsz autó nélkül, mert simán lehet, hogy a szomszéd településre kell átjárni akár a boltért, akár az iskoláért.


Szóval egyáltalán nem mindegy hol laksz.

2023. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%
10. Aki mindenhová autóval jár évek, évtizedek óta, az hidd el hozzászokott a jóhoz és már nem tudja elképzelni nélküle, akármennyire is igazad van.
2023. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom. Nincs gyerek és nem is akarnék akkor se ha lenne komoly kapcsolatom.
2023. ápr. 25. 12:45
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj igazából ez változó nálam biztos az lenne mivel van gyerekem akivel már nem tudnánk csak úgy elmenni nyaralni vonattal vagy busszal. Illetve vele a bevásárlás sem olyan.

Amíg nem volt gyerek nekem sem.volt fontos a jogsi vagy a kocsi. Aki szinten nem akar gyereket annak nem hiszem hogy kizáró ok lesz, persze ha nem vidéki.

2023. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
11 nekem van autóm lányomnak mégse gond buszozni pár megállót.
2023. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

15 vagyok.

Nálam nem kizáró ok, de pozitív ha van. Nekem motorom is van pl.

2023. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem kizáró ok, de azért zavarna, hogy mindig én vezetek, mindig én vagyok, aki nem iszik baráti összejövetelen stb. Vagy pl nyáron szeretek lemenni tengerparthoz. Megint nem mindegy, hogy egyedül vezetek le 6-8 órát vagy felváltva. Szóval zavarna, igen.
2023. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Nalam az, lehet nyugodtan pampogni, en szeretek kenyelmesen kozlekedni, viszont en magam nem akarok vezetni. Kozos autovasarlasnak nem vagyok ellene, ha mar stabil a kapcsolat evek ota es szeretne egy jobbat. Cserebe viszont nem varok el sajat lakast, mert az meg nekem van.
2023. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Nálam az. Az én férfiképemhez hozzátartozik, a jogsi, kocsi és a biztonságos vezetéstechnika.
2023. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Nálam nem, de én Pesten élek és nem lesz gyerekem.
2023. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!