Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önmagában csak a csúnyaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önmagában csak a csúnyaság lehet ok az incelségre?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 23:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%

A felsorolt "hibák" egyike sem kizáró ok, mert még akkor is jó lehet az összhatás, ha ezek közül több is jelen van.

A páromnak pl. nem szimmetrikus az arca, pl. akkor látszik a legjobban, ha fotózzák, olyan, mintha el lenne csúszva az egyik szeme. Valamint a homloka feltűnően magas, nemcsak kitalálom, hanem az arcának az egyik kiugró jellegzetessége a homloka. Emellé olyan hajvonala van, mintha kopaszodna, pedig még el sem indult a folyamat. Onnan lehet tudni, hogy valóban így van, mert kiskori, tüsihajas képein is látszik, hogy olyan neki (mellesleg 2 fiútestvére is van, és nekik is), valamint onnan is, hogy a feje tetején is tömött, sűrű haja van. De ettől még a fodrász is azt szokta hinni, hogy már kopaszodik. Az orra is asszimetrikus, az egyik orrlyuka szűkebb, mint a másik.

De simán, ezekkel együtt is tetszik nekem. És nem álszent módon, nem azt mondom, hogy a belső értékeivel, humorában feledtette ezen vonásait, hanem ezekkel együtt is egyértelműen nagyon helyes. A hajvonal problémája pedig megfelelő frizurával teljesen elrejthető. Pl. figyelnie kell, hogy ne legyen frurus, félhosszú haja, mert akkor a homlokán egy idő után háromszög alakja lesz az egésznek, akárhogy is van vágva, a homloka 2 oldalán meg mikiegér forma.


A nagy szem pedig a legtöbb ember számára vonzó tulajdonság, pont az olyan emberekre szokták mondani, hogy gyönyörű, megbabonázó szemei vannak, őzikeszemű, stb. És igen, férfiaknál is.

2023. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%
Ja, és amúgy az intelligencia és a belső értékek, személyiség is nagyon fontos tulajdonságok, és a "szelekció" részei.
2023. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
4%

21


Oké rendben. Akkor minden bizonnyal mi incelek mind helyesek vagyunk és a nők nem látják a hibákat az arcunkon és nem azért utasítanak vissza (vagy nem küldenek jeleket) mert így nézünk ki hanem mert médiumi készségeikkel belelátnak lelkünk legmélyebb bugyraiba és 1 másodperc alatt ki is ismerik undorító személyiségünk és EZÉRT utasítanak el vagy nem kezdeményeznek nálunk.


Ez tényleg logikusnak hangzik neked?

2023. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy hangzik logikusnak, de nem is állítottam ilyet.

Csak azt, hogy hülyeség konkrét vonásokra kenni (mivel ezekkel a vonásokkal akár még helyes is lehet, de ezen vonások nélkül is lehet külsőre taszító), és esetleg ha itt van 1-1 fiatal, 15-25 körüli srác, akkor még az önbizalmába is taposhatsz a baromságaiddal, hogy majd önmagában ferdébb orr, nagy szem vagy magas homlok miatt nem fog kelleni valaki a nőknek.

Kizárólag emiatt érdekel, mert nem szeretném, hogy akár egy még normális srácban akár egy pillanatnyi, szikrányi kárt is tegyetek.

Az nem érdekel, hogy ti hogy érzitek magatokat, vagy, hogy lesz-e barátnőtök.

2023. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%

"Nem, én az átlag alatti kinézethez pluszba nulla szociális készségekkel rendelkezem, ráadásul diagnosztizálva vagyok depresszióval is."


Na így már elhiszem. Azért remélem jobbra fordul majd neked.

2023. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
3%

24


“ Kizárólag emiatt érdekel, mert nem szeretném, hogy akár egy még normális srácban akár egy pillanatnyi, szikrányi kárt is tegyetek.”


Ezt megteszitek ti. Előbb utóbb úgyis ráeszmél, hogy mi van. Lehet, hogy időben de lehet, hogy csak 30 felett és ostorozni fogja magát 10-15 évig, hogy minden az ő hibája mert nem volt elég magabiztos,

Humoros vagy társasági, esetleg olyan non-verbális jeleket produkál amelyek elriasztják az összes nőt a környékről. Fenéket. Jobb előbb tudni mint későn! Csak szívességet teszek, teszünk nekik.

2023. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
3%

24


“ Az nem érdekel, hogy ti hogy érzitek magatokat, vagy, hogy lesz-e barátnőtök.”


Ennyire nem idegesíthet, hogy kiismertünk titeket :D

2023. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%

Incelek mikor értitek meg végre, hogy a külsőtők a fő probléma hanem inkább ezek a nyílvánlaló ellentmodások a gondolkodástokban:

- az a fő bánatotok, hogy nincsen barátnőtök, de közben habzó szájjal fröcsögtök és gyülőlködtök itt a nőkről.



- idealizáljátok, irigykedtek a nőknél sikeres férfiakra(Chad), rájuk akartok hasonlítani, de közben őket is utáljátok is őket, buta ősembernek vélitek őket mert nektek csak annyi jön le, hogy a jól kisportolt testükkel vagy pénzükkel vonzanak be csajokat.



- nők szex-rabszolgaságba kényszerítéséről fantáziáltok de az igazi probléma az, hogy úgy érzitek, hogy nem kelletek senkinek és ezen az sem javítana ha kényszerből kirendelnének mellétek egy nőt.



- ha valakinek tőletek mégis lesz barátnője annak nem örültök hiszen ti sem vagytok teljesen veszett ügy hanem inkább kiutáljátok és árulónak bélyegzitek. (Például a 8chan-alapító kerekesszékes Fredrick Brennanne esete)

2023. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
3%

28


Mondhatni a külső az elsődleges probléma hiszen a külső a legelső szűrő. Utána már mindegy is, hogy milyen más pozitív tulajdonságaid vannak, max barátként tudnának rád nézni a nők. Mi meg nem női barátokat keresünk.

2023. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt megteszitek ti."


"Mi" biztos nem. Én nem tettem kárt senkiben.


"Előbb utóbb úgyis ráeszmél, hogy mi van"


Mert mi van? Én nem arról beszéltem, hogy lehet az ocsmány pofát kompenzálni, nem hazudtam, hogy elég a jó duma, meg stb. Annyit mondtam, hogy az általad felsorolt "hibák" nem feltétlenül tesznek rondává egy arcot, így felesleges bogarat ültetni fiatal srácok fülébe és potenciálisan rombolni a lelküket. Simán lehet, hogy egyáltalán nem csúnyák attól, hogy ferde/nagy orruk, nagy szemük, nagy homlokuk, stb. van. Az önbizalmuk viszont olyan fiatalon még képlékeny, és lehet, hogy látogatják ezt az oldalt, és szerintem nagyon nem az ilyen megkeseredett elmebetegek sz.arságai hiányoznak nekik.


"Mondhatni a külső az elsődleges probléma hiszen a külső a legelső szűrő."


Mindenkinél az. Férfiaknál is.


"Utána már mindegy is, hogy milyen más pozitív tulajdonságaid vannak, max barátként tudnának rád nézni a nők."


És ezzel mi a baj? Hogyan tudnánk nézni arra, aki mondjuk jó fej, jó ember, de egyáltalán nem tetszik?


"Mi meg nem női barátokat keresünk."


Nyugi, ti incelek általában annak sem kellenétek, nem kell ettől félni.

Amúgy ki a francot érdekel, mit akartok?

Nem akarunk veletek összejönni, így nem lesz semmi.

2023. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!