Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet még olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet még olyan fiatal lányokat találni akik nem karrieristák is értekelik ha a pasi a kenyérkereső?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom h nettó 600e fizubol ezt meg lehet oldani...


Es felre ertesek elkerulese vegett nem azt mondom, h a nő egyáltalán ne dolgozzon...


2023. márc. 26. 08:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%
Én...de minimum 3x ennyit kéne keresned, mint amit a kerdésben kiirtál
2023. jún. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
59%
Egyet ismertem, aki kimondottan erre hajtott. Férjhez is ment, de külföldön.
2023. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó helyen keresgélsz kérdező, Magyarországon nagyon sok az alulfizetett nő. Úgyhogy abszolút nem lehetetlen, hogy találj magadnak ilyet.
2023. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Hát 600 ezerből nagyon nem tartasz el két embert kényelmesen, hosszútávon. Nekem kicsit ennél többet keres a párom, ami pont elég ahhoz, hogy megtakarításokkal lehessen gyerekvállalást tervezni (persze Gyeddel), de ha haladni akarunk valamerre, az csak úgy működik ha én is keresek legalább ennyit. Ennyi pénzért csak nagyon alja nő fog háziasszonyt játszani.
2023. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%
En 800-bol egyedul elek es nincs nagy rongyrazas ilyen akar mellett.
2023. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
Ez amúgy neked miért fontos? Mi lenne a problémád azzal, ha egy nő mondjuk 800-at keresne a te 600-ad mellé? Meg tudod fogalmazni?
2023. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
29%
Van olyan no aki ertekeli az egyszerű embert is talan.. nem csak az egyszeru melost.
2023. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!