Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Inceleknek/femceleknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inceleknek/femceleknek van abnormalitási realitásuk?

Figyelt kérdés
Betegségtudatra gondolok és arra a tényre hogy legtöbbször nem egészséges pszichés állapot miatt van az, mikor valaki nem képes párkapcsolatot vagy szexet kialakítani ellentétes neművel.

2023. márc. 17. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Csak amennyire a bolond tudatában van saját bolondságának.

Szóval nem jellemző.

2023. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Először legalább a femcel fogalmát tisztázzuk, ugyanis rendszeresen megkapom az oldalon, hogy az vagyok, miközben amúgy 10 éve kapcsolatban élek. :D Szóval csak azokat a nőket érted femcel alatt, aki nem képes semmit kialakítani az ellenkező nemmel? Mert akkor el kell keserítselek: nőknél általában ez saját döntés. :)
2023. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, mi a "bolond". A neurotikus tudja, mi van, a pszichotikus nem.


Ők inkább olyanok, mint a laposföldhívők, vagy a szektások.

2023. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Engem is femceleznek mikozben jokat szexelek. Szoval mi is az a femcel?
2023. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Most eltekintve az itteni folyamatos hisztitől, én teljesen tisztában vagyok vele, hogy miért nen tudok fenntartani egy normális párkapcsolatot.
2023. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"nem egészséges pszichés állapot miatt van az, mikor valaki nem képes párkapcsolatot vagy szexet kialakítani ellentétes neművel"



Vagyis azert esik az eso, mert berohantam a hazba.... Ertjuk :)



38F incel

2023. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6, ha traumád van, kezeltesd magad. Ha tudod, hogy traumatizált vagy de nem kezeled, akkor te vagy a felelős azért, mert mentálisan rottyon vagy, szóval te vagy a felelős azért is, amiért a pszichés problémáid miatt kerülnek az emberek.

Tehetnél ellene, de nem tetszel. Tehát a te döntésed, te felelősséged.

2023. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval csak azokat a nőket érted femcel alatt, aki nem képes semmit kialakítani az ellenkező nemmel?"

A nők simán szereznek párkapcsolatot.

A femcel az, aki mindenkivel lefekszik, mindenkinek oda adja magát, ezren használják, tinderezik, instázik nonstop és szomjazik a lájkokért, már - már nárcisztikus személyisége van ezektől és átlagos csajként azt hiszi 10/10.


Illetve az is femcel, aki megkeseredett, férfigyűlölő csúnya kövér nő pl. aki a feminizmusba menekült. Szóval a femcel több dolgot is jelenthet.

2023. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A femcel az, aki mindenkivel lefekszik"



Lehet, oreg vagyok, de ez kisse sajatos ertelmezese a colibatusnak.....



38F incel

2023. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8as, ez egy ordas baromság:D


Mivel a femcel egy incel ideológia által létrehozott szó, a legegyszerűbb az incel wikin megnézni a jelentését:

[link]

2023. márc. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!