Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetlen fotóval az oldalamon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen fotóval az oldalamon érdemes ráírni egy lányra?

Figyelt kérdés
Szeretnék ráírni egy lányra, azonban nem ismerjük egymást. A profilomon csak egyetlen kép van, az is 3 éves, így nem érzem annak lehetőségét, hogy visszaírna. Szerintetek érdemes lenne megpróbálni?

2023. márc. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Több jelenlegi képekkel írj rá.
2023. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Egy próbát megér.
2023. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Irj ra, es csatolj az uzenethez legalabb 10 kepet, egeszalakos, arc szembol, profilbol, a lakasodrol par kep, stb.
2023. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
1 kép elég. Ez pl a Kisbolti eladó Katitól, a Zimány Lindáig mindenkinek elég.: [link]
2023. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg előnyt jelent,ha van fent friss kép.Viszont amennyiben vissza fog neked írni a csaj tuti kér frissebb képeket.
2023. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kapsz választ és nem offol ki azonnal; akkor kérni fog egeszalakos- arcos friss fotót. Szóval ha meghíztál a 3 év alatt és a lány meg vékony= idő pazarlás
2023. márc. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont tegnap írt így egy ismeretlen férfi. Az az igazság, hogy lecsekkoltam az adatlapját. Mivel szinte full üres, nincsenek adatok és a legutolsó, egyetlen olyan profilképe, amin nem tárgy, vagy tájkép van, az 2021-es napszemüveges arckép, így én sem válaszoltam. 40N
2023. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!