Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a magyar társkereső oldalakon a nők 80%a ronda?

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 17:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
#9 az nem átlagamerikai...az átlagamerikai kb 150 kg és igénytelen.
2023. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
A szépek nem sokáig vannak fenn, mert befűzik őket hamar. Vagy ha mégis, csak ego boostolnak, nem keresnek párt.
2023. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vannak helyes nők. Én 40-50 közötti nőket szoktam nézegetni néha és nagyon sok tetszik nekem.
2023. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az 50 körüliek nálam még kimaradnak, de a 35-45 közöttiek között én is rengeteg, összességében vonzó nőt látok.
2023. márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert így tekintesz rájuk.
2023. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

"Egy atlag amerikai mar ugy jar szajat feltolteni, arclezereszni,mint egy magyar a sparba."

Meg is lehet nézni a nagy többségnél a végeredményt. A szájuk mérete Donald kacsáénál is nagyobb. Ez lenne a szép meg a szexi? 🤔Marhára taszító inkább.

2023. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a szépészeti beavatkozásokkal nekem az a bajom, hogy fiatalabb korban, olyan 35-45 körül lehet velük látványos eredményeket elérni, de később mindig megbosszulják magukat. Nézz csak meg 60 körüli hírességeket.

Azt megértem, ha egy nő (vagy akár férfi) baleset miatt plasztikáztatásra szorul. De azért egyáltalán nem katasztrofális a mai 30-50 közöttiek természetes kinézete. Sőt, sokan úgy látom szépen tudnak öregedni. Szerintem az öregedés egyáltalán nem szégyen, ellenben a nem elfogadás és a görcsösen fiatalnak látszani akarás már igenis az. Egy 40 éves nő legyen egy dögös 40 éves, de ne 25-nek akarjon látszani. Sokkal nagyobb sikerei lesznek a 40 körüli férfiaknál.

2023. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%
Te miért vagy fenn társkeresőn, talán mert te is ronda vagy? Egy ronda ember miért is szidja a többi ronda embert?
2023. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

szerintem ha vannak is nagyon kevesen és ők is találnak valakit.

Én ronda pasiként csak a rosszlányokat használom ott adnak esélyt :) ott minden fiezető pasi egyenlő :)

2023. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!