Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az utcán hozzámszól egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán hozzámszól egy idegen a semmiből, ismerkedni akar?

Figyelt kérdés

Sokszor buszon mellém ülnek és elkezdenek kérdezni vagy magyarázni valami teljesen random dolgot, vagy utcán odajönnek. A sokadik ilyen után már eljutottam hogy nem szabad megállni vagy válaszolni, mert valójában nincs semmi értelme vagy nem tudja megfogalmazni mit is akar.


Ahogy olvastam itt pár kérdést és néztem videókat, bátorítják a nézőket hogy nyugodtan szólítsanak meg idegeneket, talán gyakorlatozni akarnak?

Vagy mást is sokszor megtalálnak ilyen kósza emberek?



2023. febr. 28. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Van aki vsak kísérletezik, van aki nem szeret csendben ülni, van aki csak beszélgetni akar. Én általában buszon szoktam a mellettem ülővel beszélgetni kicsit ha olyan kedvem van, meg hosszabb az út es nem akarom a telefonom bámulni.
2023. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. De vannak ilyen "beszédkényszeresek", akik buszon ingert éreznek beszélgetni a mellettük ülővel.
2023. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha az utcán hozzámszól egy idegen a semmiből, ismerkedni akar?"


Dehogyis! Pénzt akar kunyerálni.

2023. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet. Én mindig meg szoktam ijedni, ha random idegenek odajönnek hozzám az utcán, hogy esetleg ki akar rabolni, vagy mi a fene. A legutolsó gondolatom lenne, hogy ismerkedni akar.
2023. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, valaki szeret csak úgy beszélgetni, vagy mint írják kirabolni szeretne.
2023. febr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!