Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen ismerkednék másokkal,de nem nagyon tudom,hogyan kéne nekikezdeni.

Disco-ba járni?


Akinek màr van valakije hol ismerkedtetek meg?


Köszi előre is a válaszokat! ❤



2023. febr. 18. 18:38
 1/5 A kérdező kommentje:
18/f az lemaradt 😅
2023. febr. 18. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg társkereső oldal létezik. Google a barátod.
2023. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Én pl sokat jártam OMF re és ott sok arccal lehet hirtelen lespanolni. Illetve a végtelen kocsma túrák és az MMORPG online világa. Az ismerőseim fele ezekről a helyekről van, a másik fele meg rokon vagy Munkahely.
2023. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

A barátaim, ismerőseim körében az alábbiak megismerési helyek fordulnak elő:


- gimiben (olyat is ismerek, akik osztálytársak voltak, de csak később, egyetemen jöttek össze)

- edzésen/hobbin

- barátokon keresztül

- egytemen

- koliban

- kutyasétáltatás közben

- régi ismerős újra felbukkant

- rendezvényen

- egyéb közösségben (pl vallási)

- szomszéd

- táborban/képzésen

- buszmegállóban /buszon/ vonaton

- nyaraláson/utazáson


Olyat nem ismerek, aki online vagy buliban ismerte meg a párját, de van ilyen is.


21 éves vagyok, a leírt helyszínek többnyire a korosztályom történetei, de vonatkoztathatod magadra, ugyanis ezek nagy része már több éves kapcsolat, van akik 15 éves koruk óta vannak együtt (5-6 éve), meg olyan is, aki 20-21.

2023. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 mi az omf
2023. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!