Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a chadeknek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a chadeknek van elnézve a nők tárgyiasitása és megalázása?

Figyelt kérdés

Mit tudnak ők felmutatni az elképesztő külsejükön és a mérhetetlen vagyonukon kívül?


Ugye sokszor írják a sok pénz meg jó külső még kevés...


2023. febr. 16. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig kör sajtot veszek. Négyfelé vágom, és elrakom a fagyasztóba. Kb 2 hónapig elég.
2023. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%
Azért nem találkoztok cseddel mert mindig lemondom :D
2023. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
12 pffffffXD
2023. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%

Hogy valami érdemi választ is kapj:


A pénz nagy úr! Biztosan vannak nők, akik a pénz, a kényelem miatt elnézik ezt a másiknak. Itt van 20 misi, vegyél magadnak pár új cipőt és ne picsogj, hogy néha félrekúrtam!:) Az asszonynak meg egyből kisimul az arca a milliók láttán☺️. Vagy lehet még ő küldi a férjet, hogy menjen baszni, tarthat háremet is, ha cserébe jómódban eltartja, megvesz, megad neki mindent..

2023. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
14, eddig is érdemi válaszok jöttek. A probléma az, hogy a kérdés baromságot vet fel.
2023. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem teljesen baromság, mond valamit, de ez így csak általánosítás.


"Miért csak a chadeknek van elnézve"


Tipikusan az a fajta lehet a kérdező, aki irigy a másik jólétére, és hogy jajj ő ronda meg szegény is, a jóképű gazdagnak meg mindent lehet.

2023. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%

"Tipikusan az a fajta lehet a kérdező, aki irigy a másik jólétére, és hogy jajj ő ronda meg szegény is, a jóképű gazdagnak meg mindent lehet."


Ez egyértelmű volt. A chad egy incel szó, épeszű ember nem hasnzálja ezt a kifejezést:D A leírásod meg meglepő módon pont illik az incelekre.

2023. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

#17 mindkét szót innen hallottam, tanultam, egyiket sem ejtettem még ki a számon. 😁 hülye aki ezeket használja.


Felőlem bekaphatják a chadek meg az incelek is, én nem irigykedem ha a másiknak összejönnek a dolgok, ha kedvelem akkor meg épp ellenkezőleg szokott lenni. Ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is, ha nekem rossz hozzáállás

2023. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
4%
Ja, és te is 🖕
2023. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16%
A pénz mindenek felett! Na és a hitel, gyerekek akiknek van.
2023. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!