Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit kezdek félni, ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kezdek félni, ez így marad örökre?

Figyelt kérdés
28 éves leszek hónap végén, és nem volt soha egyetlen normális kapcsolatom se. Csak 3 rossz. Mondjuk sose láttam jó mintát magam körül. Anyum 5 kapcsolaton van túl, és mindenhol bántották őt, vagy fizikailag vagy lelkileg. Van esély arra, hogy nekem legyen egyszer normális kapcsolatom ahol szeretnek és nem kell aggódnom amiatt, hogy bizhatok-e a másikban? Mit tegyek, hogyan fejlesszem magam, hogy ne a rosszba keveredjek bele? Köszönöm ha segìtetek. N
2023. febr. 7. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Amit a 6-os ír, az egy mocskos, retkes hazugság. 18 évesen elhittem, és évekre ment tönkre az életem, és szereztem olyan traumákat, amiket évek alatt, tudatossággal lehetett csak feldolgozni.

SOHA ne adj esélyt olyan pasinak, aki SZERINTED szerényebb külsővel rendelkeznek, olyannak meg pláne ne, akit kb. mindenki elutasítana.

2023. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Amit a 6-os ír, az egy mocskos, retkes hazugság."

Te vagy egy nagy retkes hazugság, de felőlem nyugodtan panaszkodhattok itt 35+ éves korotokig, amíg beüt a kapuzárási pánik, hogy "úr isten családot kellene alapítani", de mivel mindig csak az alkalmi kielégülést keresitek ez soha nem fog összejönni. Maximum lesz valami lúzer akit kihasználtok. Ez jellemző a mai nők 70-80%-ra. Persze van bőven kivétel, de a többség úgy gondolja a 20-as évei arra valók, hogy mindig a legjobban kinéző pasival dugassák magukat, reménykedve, hogy a fuckbpy majd pont mellettük akar hosszú távon elköteleződni. Persze, ez soha nem történik meg, mert amíg egy férfi tudja magáról, hogy rendkívül vonzó a nők szemében, nem fog megállni és kitartani egy partner mellett. Persze itt is van kivétel, de általánosságban ez a jellemző.


"Az a pasi aki sikeres, az tett a kulso es belso fejlodeseert es sokkal kiegyensulyozottabb."

Képzeld nekem volt egy olyan nő az életemben akiért bármit megtettem volna (és meg is tettem minden tőlem telhetőt) és találd ki mi történt? IGen, ő csalt meg és viselkedett velem eszméletlen undorítóan utána, csak azért mert már nem talált külsőre annyira vonzónak. És tudod miért nem talált már annak? Mert rajtam kívülálló okok miatt leromlott a külsőm. És nem, nem meghíztam...


"SOHA ne adj esélyt olyan pasinak, aki SZERINTED szerényebb külsővel rendelkeznek, olyannak meg pláne ne, akit kb. mindenki elutasítana."


Én nem is azt írtam, hogy a számára egyáltalán nem vonzó srácokkal randizgasson, csak annyit, hogy kicsit le kell adni az igényekből külső terén. Ez nem azt jelenti, hogy Quasimodo-val kell összejönni, csak azt, hogy HA a rendkívül jóképű srácok mindig átverték és csak egy-egy numerára kellett nekik a kérdező, akkor azt hiszem, hogy igazam van, mert a kérdező nem tud olyat nyújtani, hogy egy top10-es pasi vele maradjon és mellette köteleződjön el akár nagyon hosszú távon is.


De ti tudjátok, sok sikert a keresgélésben!

2023. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"felőlem nyugodtan panaszkodhattok itt 35+ éves korotokig, amíg beüt a kapuzárási pánik, hogy "úr isten családot kellene alapítani", de mivel mindig csak az alkalmi kielégülést keresitek ez soha nem fog összejönni. "


Mellé. :)

10 éve kapcsolatban vagyok, 21 éves korom óta vagyok a párommal. Nem kerestem soha alkalmi kielégülést, kapcsolatot kerestem, már 18 évesen is.


"Persze van bőven kivétel, de a többség úgy gondolja a 20-as évei arra valók, hogy mindig a legjobban kinéző pasival dugassák magukat, reménykedve, hogy a fuckbpy majd pont mellettük akar hosszú távon elköteleződni."


A jól kinéző, vonzó férfi nem egyenlő azzal, hogy fuckboy.


"Én nem is azt írtam, hogy a számára egyáltalán nem vonzó srácokkal randizgasson, csak annyit, hogy kicsit le kell adni az igényekből külső terén."


Nem leadni kell, hanem fejlődni, tanulni, és megtanulni a számára vonzóak között személyiség alapján, okosan szelektálni.

2023. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%

"Van esély arra, hogy nekem legyen egyszer normális kapcsolatom ahol szeretnek és nem kell aggódnom amiatt, hogy bizhatok-e a másikban?"


Hehehehe....Isten hozott Orbánisztánban..:DDDDDDDDD

2023. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Van esèlyed. De elsőnek fel kell dolgoznod az elmúlt èveket. Èn is rossz mintát láttam magam előtt, ès sokszor viselkedtem úgy mint anyu anno. Mikor ezt megtörtem, ès teljesen más vonal felè vettem az irányt, akkor talált rám a szerelem. Nem használ ki, szeret, megbecsül, tenyerèn hordoz.
2023. febr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

14.


Mi köze Orbánnak ahhoz, hogy a kérdező nem tud ismerkedni? Ebben hol a logikai szál?

2023. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!