Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet ez? Nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Nektek is feltűnt, hogy a Tinderen szinte mindig csak a telt, kövér csajok írják ki azt, hogy egyéjszakás vagy csak szexkapcsolat nem érdekli őket?

Figyelt kérdés

Ennyire el vannak tévedve? A vékony, csinos lányoknál nem nagyon látni ,hogy ezt írnák ki.

Miért lehet ez?



2023. jan. 24. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert a kövér csajokat úgy fektetik meg hogy kapcsolatot hazudnak nekik.
2023. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Talán mert kapcsolatot szeretnének és nem egy kósza numerát? Miért lennének emiatt eltévedve? Vagy egy telt, duci lány már nem vágyhat párkapcsolatra? Tényleg nem értem..

Attól meg, hogy a csinos lányoknál ez nincs kiírva még nem jelenti, hogy mindegyik benne van az egyéjszakás kalandokba meg szaxkapxsolatban.

2023. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Én nem konkrétan duci lányoknál látom ezt, hanem általában olyanoknál, akiket bottal sem piszkálnék meg - vagy ha külsőre mégis bejönnének, a leírás többi részében, esetleg a belinkelt Insta profiljukon egyértelművé teszik, hogy számomra az egész lényük egy irtózatos red flag.
2023. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg eddig kapcsolatot hazudtak nekik, és csak ürítésre használták őket.
2023. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, a hármassal még inkább egyetértek. Mintha ezeket a csúnya csajokat bárki is meg akarná du.g.ni..


Nem arra gondoltam,hogy a szép lányok csak dugnának, vagy abszolút benne lennének. De a csúnyák úgy állítják be, mintha őket csak megdugni akarnák, holott szerintem senki nem akarja őket megdugni.

2023. jan. 25. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem érted, nem azért dugják meg őket, mert vágynak rájuk, hanem mert jobb, mint a kezük. Te azt hiszed, nagyképűségből írják ki, de csak nem akarják, hogy fasztörcsinek használják őket.
2023. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A kérdezőbe nem sok empátia szorult.


6osnak, meg aki azt írja, hogy nekik kevesebb kapcsolati ajánlat megy, igazuk van.. szegények védekeznek, nem felvágnak, ezért is nevezik meg azt, mi nem érdekli őket, ahelyett, hogy azt írnák, hogy mit keresnek.

2023. jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Mert nekik is ugyanúgy csak a jóképű, magas, kigyúrt, gazdag pasasok kellenek, de utóbbiak bármikor találnak jobbat, így a kövér lányok legfeljebb egy patront érnek meg nekik.
2023. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

#5

Azért írtam ki szóló koromban, mert rengeteg férfi azt hiszi, hogy mivel nem vagyok vékony meg lehet dugni! Rengeteg ilyen levél jött. Jóval tobb, mint a vékonyabb baraznoimnek! Pedig az ember azt hinné, hogy a vékony nők kelendőbbek e téren is. De nem, a fent enlitett okokbol nem! Nekem baromi magasan voltak, vannak az elvárásaim, es soha eszem ágában sem volt csak szexelni valakivel

2023. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert úgy is gondolják . Sok buta meg a nagy lukat látja bennük.
2023. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!