Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek, mondjatok légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, mondjatok légyszi olyan ismert nőket akiket külsőre már magatokhoz illőnek gondoltok és boldogak lennétek ha egy ilyen nővel lehetne kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
32%

[link]

Aino Vierimaa pl.

2023. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
31%

Priscilla Ricart

[link]

2023. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
Reális elképzelésekre gondolok akiket tényleg látni az átlag magyar férfi mellett de ők vagyis az incelek egyedül vannak mert nem kellenek ezeknek a nőknek. Erről a fentiről még a legjobb pasik is csak álmodoznak.
2023. jan. 11. 17:07
 4/67 anonim ***** válasza:
34%

Rose Bertram

[link]

2023. jan. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
24%

[link]

Genevieve Morton!

2023. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
93%
Tudjátok, hogy a “magatokhoz illő” nem egyenlő azzal, amit szeretnétek? 😂😂
2023. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
96%
Igények vannak :DDDD
2023. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
31%

Amanda Seyfried


[link]

2023. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
26%

Emily Ratajkowski már elég jó nő lenne

[link]

2023. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
32%

Erről a listáról 3.5-től FELfelé majdnem mindegyik. Maximum mindegyik sorból maximum 1-1 aki nem: [link]


De még lefelé is akad néhány aki bejön.


Erről a listáról 5-től felfelé mindenki: [link]


De még a 2-es sorban is van 1 aki bejön.


Viszont belsőre a PÁRkapcsolathoz kellene az, hogy


1. Ne akarjon gyereket.

2. Fogadja el, hogy ilyen 2-300 ezer körül keresek és nem fogok segédmunkát végezni csak azért, mert az jobban fizet, sem másodállást vállalni, hogy wellnessezni járhassunk.

3. Amennyiben párkapcsolatot akar legyen hűséges ő is. Ne dugjon az exével, ne flörtölgessen, pláne előttem más srácokkal.


Ami ezen felül van az már tökéletesség lenne, a csodálatos álomélet netovábbja, ha esetleg hobbikban, zenei ízlésben, távlati célokban és világnézetben is megegyeznénk.


De a realitások talaján maradva annak is örülnék, ha csak elfogadna úgy, ahogy vagyok, ami alatt olyanokat értek, hogy nem akarna társadalmi elvárásokat, kliséket rám erőltetni.


Úgyhogy téves a feltételezésed, nem amiatt nincs senkink (legalábbis NEKEM, a többiek nevében nem beszélhetek), mert külsőben lenne olyan megugorhatatlanul magas az elvárásunk. Az utcán is a legtöbb nőt szépnek, vonzónak látom.


Az meg szintén téves, hogy kettősmércét alkalmaznék. Számomra egy Vasvári Vivien is offos lenne a gyerek miatt. Én nem fogok azért a fenti feltételekből engedni, mert valakivel lehet villogni a haverok előtt. Nekem az fontos, hogy NEKEM tetszen a nő, nem érdekel az, hogy másnak tetszik-e. Igazából még örülök is neki, ha kevesebb férfinak jön be, mert kevesebben akarják felszedni, kevesebben jelölgetik be közösségi oldalakon, stb.


De hát nem akar ismerkedni velem senki... :(

2023. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!