Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehetne szűntetni a rettenetes férfitöbbletet, ha ezen túl direkt bátorítanák a női migránsok betelepülését?

Figyelt kérdés
Tudom hogy minden csaj a chadeket akarná. de ha betelepülne egymillió női migráns, akkor a chadeknek egyszerűen nem maradna idejük mindet ki elégítteni. Ezért ezek a nők kénytelenek volnának a normie pasik és incelek felé fordulni.

2022. dec. 29. 15:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

9.


Azért a KSH sem mindig megbízható - demográfiai kérdésekben szeretnek torzítgatni pl. romák létszámát nagyon alulbecsülik.

2022. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Neked nagyon becsípődtek amúgy a romák. :DDD Vicces, hogy minden topikban valahogy ki tudsz lyukadni hozzájuk.
2022. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%

12.


Örülnék, ha nem volna mit észrevenni 😉

2022. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Nincs számottevő férfitöbblet, és egy csomó átlagos, sőt átlag alatti férfiak is van nője - nekik mondjuk nincsen "csapvíz büdzsén pezsgő ízlésük" és tudnak kulturáltan ismerkedni. Az, hogy tinderen többen vannak, az meg azért van, mert sok szexagyú férfi van, aki bárkivel összejönne, csak legyen puni meg egy csomó tinderező férfinek van párja, csak mellékest keres az asszonka mellé... az ilyen szintű igénytelenség hadd ne a nők hibája legyen már.


Amúgy semmilyen szinten nem oldana meg problémát a migráns nők betelepítése, sőt inkább károkat okozna. A legtöbb migráns meg aki jön Európába, totál képzetlen, ezért vagy rohadt sok munkanélkülit kellene eltartania a dolgozó embereknek (és azt nehezen képzelem el, hogy az incel szívesen eltartaná, ha már azon is vért hisztizik, hogyha ő hvott el egy nő randira, az illem miatt ki kellene fizetni egy pohár kólát - nem azért, mert ő a férfi, hanem mert ő hívta meg), vagy a butábbjuk szarért-húgyért elvállalna munkákat, mert nem látja át, mi itt bizonyos munkákért nem is a versenyképes, egyáltalán a normális bér, így még rosszabb lenne a fizetések és a megélhetési költségek aránya. Másrészt meg nemcsak 20éves gazellatestű bombázók jönnének be, hanem kisgyerekes anyák vagy idősebbek vagy rondák vagy kövérek is. Vagy ezt úgy kéne elképzelni, hogy lesz egy IncelIspán, aki a határon válogatja az alapján, kire áll a f...a fel, hogy ki jönet és ki maradhat? Ráadásul az sem tuti, hogy pont a szerencsétlenkedő, jelenleg egyedülálló férfiakra cuppannának rá - miért ne választanák ők is a jobb dumájú, jobb kisugárzású, jóképűbb férfit ahelyett, aki már alapvetően agresszív kismalac kisugárzású? Ha igaz az a fantáziakép, amit dédelgettek, hogy az összes nő vmi chadnek a 27. libája, akkor lesz majd 28-29-30. is. Meg maradnak azok a nők, akik most is inkább szinglik, és kivárnak... azok nem fognak csak azért gyorsabban beleugrani vki karjába, mert lett még az utcában 10-15 nő.

2022. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfitöbbletet egy külföldi színterű háborúval (lásd: I-II VH) meg lehetne szüntetni, de szerintem a történelem során háborúból már eddig is több mint elég volt.

Gondolom, hogy már sejthető, hogy miért pont a külföldön zajló háborúra gondoltam a kérdés kapcsán, de akinek nem lenne világos, annak röviden kifejtem.

Szóval, egy olyan külföldi háborús helyzet, ahova MO-ról is vinnének katonákat, érdekesen befolyásolná az itteni párválasztási lehetőségeket. Ugyebár katonának elsősorban azokat a férfiakat soroznák be, és vinnék el a frontra, akik alkalmasnak bizonyulnának, mind fizikálisan, mind mentálisan. Az összes többi, akit úgy ítélnének meg, hogy valamilyen nyavalya miatt alkalmatlan, az nem is menne sehova. Ebből az következne, hogy jelentős női többlettel rendelkezne az ország. Egy ilyen apokaliptikus helyzetben, a többségben levő nők párválasztás szempontjából vagy az itthon maradt, vagy a háborút túlélt férfiakból tudnának válogatni.

Végezetül hozzátenném, hogy a párválasztási probléma ugyan engem is érint, de szerintem egy háborút nem érne meg az egész… 🙄

2022. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Én gondoltam már rá hogy elkéne mennem Ázsiába nyaralni, hátha fel tudnék szedni ott valakit.. mennyibe kerülhet?
2022. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Senior Séf ***** válasza:
96%
Semmiféle férfitöbblet nincs. Vagy ha van, nem az okozza a te sikertelenségedet a nők körében. A nő senkinek sem jár alanyi jogon, azt meg kell szerezni, és ami nehezebb, meg kell tartani. Ennyi a titka, semmi több.
2022. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16, hajrá. Irány Kína! Igaz, ott 1 nőre tényleg 9 férfi jut, szóval kvára javítottad az esélyeidet XD
2023. jan. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ukrajnabol mar tobb mint 12 millio ember menekult el. 99,99%-uk no es gyerek. Vannak koztuk igen csinos anyukak is akik most nagy segitsegre szorulnak. Se penzuk se lakhelyuk es valszeg mar ferjuk/baratjuk sincs. ( Hullannak szep szammal az ukranok is nem csak az oroszok.) Nem veletlen altak itthon is a mercedeszes cigany stricik a hataron.


Sajnos a nagyreszuk tovabb menekul es elsosorban Lengyelorszagnal lepi at a hatart. Foleg az oroszbaratsagunk miatt. ( jobban utalnak minket mint az oroszokat.) Voltam az itthoni menekultaborokba de csont uresek, mikozben meg most is naponta 15-20 ezer ember lepi at a magyar hatart.

2023. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!