Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajozó guruk,mit kell mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozó guruk,mit kell mondani egy lánynak hogy téged válaszon még ha barátja is van?

Figyelt kérdés
Tehát az utcán meglátsz egy csajt és odamész..
2022. dec. 29. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Teljesen mindegy hogy mit mondasz. Ha bejössz egy csajnak még bunkózhatsz is vele.

Ha meg nem mondhatsz akarmit. Roviden ennyi.

2022. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ilyen varázsmondat. Még egy átütötő személyiséggel talán menne, de az neked biztos nincs, mert akkor nem itt kérdeznél.
2022. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Így ahogy az 1-es írja. A "nagy" csajozó guruk sikerességének csupán annyi a titka, hogy jól néznek ki, ezzel tisztában is vannak, és emiatt van annyi önbizalmuk, hogy oda merjenek menni egy nőhöz. Az önbizalmuk abból ered, hogy jóképűként rengeteg pozitív visszajelzést kaptak, kapnak, de ha egyszer arra énrednének, hogy ép csak átlagosak vagy átlag alattiak, az önbizalom szállna is a p.csába a negatív visszajelzések miatt, eleinte persze próbálkoznának, de a sokadik "nem" után szépen feladnák.
2022. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Lepontozhattok, én tapasztalatból beszélek.

#1 voltam.

Egyébként a nagymenők se mindenkinél sikeresek. Vannak nők akiknek egyszerűen ha helyes is az ember, egyszerűen más az ideáljuk. Persze egy éjszaka úgy is lehet belőle.

2022. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
3-as vagyok, hiába lettem lepontozva ez az igazság, amit írtam.
2022. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
Ahogy többen írtak. Ha trendi / jól kinéző a férfi úgy semmit nem kell kb tennie. Ha viszont az ellenkezője úgy lehet a világ legjobb embere akkor is csak elutasítás lesz a jutalma.
2022. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha egy Ferrariból kiabálsz ki,az a tuti.
2022. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Oh, hát persze, mert a világ legjobb embere az, aki azt hiszi, hogy a helyes pasik bunkózhatnak a nőkkel, csak a külső számít, és a szájába is xarhatsz. Ugyanazok a rendespasik, akiknek ha esetleg összejón egy nő, akkor egyrészt azt tesztelhetik, meddig mehetnek el a ghecziskedéssel, hisz ez a vonzalom fokmérője. Aztán persze a nő a rohadék, ha kidobja.

Mesélj még.

2022. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Basszatok meg en ugy irom ezt hogy van sikerem a nőknél nem incel vagyok :D

#1 voltam

2022. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg a határozott magabiztos férfiasság. Teljesen mindegy mit mondasz.
2022. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!