Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Áruljátok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Áruljátok már el nekem,hogy mi abban a jó nektek ha társkeresőn rátokír egy kevésbé jó pasi,és ahelyett hogy bocsi de nem vagy az esetem a sarga földig alázzátok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 21:06
1 2
 1/17 anonim válasza:
32%

Legtöbb nem is társat keresni van fennt,csak az egoját hízlalja mennyien oda vannak erte.

Az ilyenektől ne is várj mást,örülj neki nem akar semmit.

2022. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Yah..

Kedvenceim:

"Van pasim."

"Jegyben járunk."

Stb... ilyenek minek regisztrálnak?

2022. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Az még a jobbik eset, nekem azt mondta olyan ocsmány vagyok hogy a helyemben felköné magát...

Persze már várom a kommenteket hogy én vagyok nőgyűlölő

2022. dec. 20. 21:20
 4/17 anonim válasza:
100%
#3 Ezt legalább nem kell komolyan venni. Az igazán bántó, amikor ezt "udvariasan" közlik.
2022. dec. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még soha senkinek sem mondtam ilyet, nekem volt gyerekszobám. Sajnos az emberek többségének nem.
2022. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt is elárulhatná valaki, hogy egy túlsúlyos nőt miért kell megalázni a munkahelyen és gúnyolni a külseje miatt, amikor a munka szempontjából teljesen irreleváns, és dolgozni ment oda, nem pedig ismerkedni.
2022. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csináltam ilyet, mindenkinek kulturált stílusban írtam vissza - akkor is, ha nemleges volt a válaszom. Olyan viszont már történt velem, hogy egy korrekt hangvételű elutasításra válaszul mindennek elhordott az adott pasi. Ezt miért jó csinálni?
2022. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem régen a társkereső hirdetésemre ráírt egy random pasi, hogy kicsit túl sok elvárásom van 19 évesen. Én meg visszaírtam, hogy érdekes, ehhez képest már találtam is olyat, aki mindegyiknek megfelel.

Egyeseknek kisebbségi komplexusuk van és ennyi.

2022. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Aki ilyet mond egy másik embernek, az egy torz, megkeseredett személyiség. Biztos lehetsz benne, hogy nagyon boldogtalan az élete, ha ilyeneket képes mondani másnak. Amikor valaki mást kritizál és próbálja a hibát keresni, valójában önmagát gyűlöli a legjobban és így próbál kompenzálni.

Töröld ki egyszerűen az ilyet. És ne a megkeseredett, hanem az egészséges boldog emberek szavára adj.

2022. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
8) egyébként mik voltak az elvárásaid? (9-es vagyok)
2022. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!