Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony, szép, nők ! összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, szép, nők ! összejönnétek egy 182 centi magas, 105 kilós férfivel , akinek nem olyan helyes az arca sem. de aranyszívű, dolgos és kedves?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok.
2022. dec. 20. 15:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hat ne haragudj de a 70 kg az teljesen egeszseges es nem korosan sovany, ettol fuggetlenul nekem akkor sem tetszik a 105 es 150 kg-os sem.

“Ha” pedig nem lenne, mivel nem lesz az eletben olyan hogy en egy olyan emberrel barmikor is olyan helyzetbe keruljek.

Plusz az erdotermekbe jaro 100 kg-os felfujt izomkocka ferfiak sem tetszenek, foleg hogy en a szoros ferfiakat szeretem es ha van kockaja ha nem, az ugy sem latszik a szortol, igy lenyegtelen is lenne, de nem is tetszenek.


Ha hiszed ha nem,de hozzam nem illene akkor se egy ilyen ember ha a legkedvesebb es legcsodalatosabb lenne se tudnek erezni iranta szimpatianal tobbet, valamint annyira noies, torekeny alkatom van hogy eljatszhatnam a hattyuk halalat, hozzam nem illenek se az izmos, se a nagyobb tomegu ferfiak sem.

Az pedig nem a vilag problemaja,hogy nekem teljesen mas izlesem van, valamint nem a haj alol akarom elokaparni a kukit sem, de persze a vilag problemaja hogy keptelen vagyok vonzodni egy hajas emberhez. Az pedig megint csak a vilag problemaja,hogy leteznek egegszsegesen, jol kinezo es kivanhato ferfiak, akik persze alultaplaltak,de meg igy is sokkal tobb vevo van rajuk. A nok nem a ferfiak, nekunk nem csak az szamit hogy jo melle vagy segge legyen ez lyuk legyen rajta, aztan mar semmi mas nem szamit, se a 15 kg kotenyhas, se a rohado pattanasos arc..

2022. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!