Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a két véglettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a két véglettel találkozom társkeresőn? Vagy elvárják, hogy egyfolytában írjak, vagy szinte semennyit nem keresnek.

Figyelt kérdés

Nekem az az ideális, ha beszélgetünk napközben, persze mindenki végzi a saját dolgait, de amikor van idő, akkor írunk egymásnak. Este még több ideje van az embernek, akkor lehetne hosszabban.


De csak a két véglet talál meg. Vagy este 10-kor válaszol, esetleg megkérdezi, mi van velem. Ha azonnsl visszaírok, akkor van esély pár mondatot beszélni, de ha nem, akkor a következő alkalom, amikor ír az másnap este 10 óra. Amikor mondom, hogy beszélhetnénk többet, akkor egyből az a reakció, hogy neki olyan elfoglalt élete van, hogy nem ér rá egész nap írni. Mi van? :D Mintha csak a napi egyszer, vagy az egész nap létezne. Amúgy ebben nem is hiszek, hogy valaki ennyire elfoglalt. Mennyit dolgozik egy ember? 8, max 12 órát. Feloldani a telefont, megnyitni a Messengert, írni egy mondatot, eltenni a telefont meg talán van 2 perc is.


Aztán ott a másik véglet, akinek ha nem írok vissza azonnal, már sír. A rekord az volt, hogy elmentem mosdóba, ő írt 21:31-kor, majd 21:33-kor jött a következő üzenet, hogy jó gyorsan lekoptattál :D De azért ez nem gyakori, átlagban egy órát azért tudnak várni. De csak annyit maximum. Ha nem írok, akkor máris elkezdenek vagy szidni, vagy kitalálják, hogy ők elüldöztek, meg valami rosszat írtak, nekem nem tetszett valami. Nos én úgy vagyok vele, hogy nem kell egy idegennek, akivel először beszélek, vagy max pár napja elmondanom, hogy bocsi de most ezért meg azért nem fogok tudni írni. A barátaimmal sincs ez, mindenki akkor ír, amikor tud, hiszen mindenkinek van mobilnete. Meg oké, beértem a munkába, írhatnám neki, hogy most elkezdek dolgozni, majd jelentkezem. De kiderül, hogy még nincs munka, így telózhatok, akkor meg fölöslegesen szóltam. Illetve azért egy óra nem olyan sok, annyit igazán lehet várni, ha addig nem volt összefüggő a beszélgetés.


Amúgy találkozni se szeretnék velük, mert lehetne mondani, hogy a nagyon elfoglalt majd a találkozón foglalkozik velem, de ha összejövünk, akkor még mindig nem fog írni nekem semmit egész nap. Aki meg folyamatos online jelenlétet igényel, annak gondolom nincs élete, mindig rám lenne akaszkodva.


2022. dec. 17. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Frusztráltak az emberek.

Aki alug jelentkezik, az nem gondoljan komolyan az ismerkedést, aki állandóan jelentkezik, annak meg nincs saját élete és alig várja, hogy rácsimpaszkodjon valakire.

Egyáltalán manapság társkeresőkön talál még bárki is párt?

Szerintem nagyon gagyi lett az összes.

2022. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

"de ha összejövünk, akkor még mindig nem fog írni nekem semmit egész nap. Aki meg folyamatos online jelenlétet igényel, annak gondolom nincs élete, mindig rám lenne akaszkodva."

Összefoglaltad. Ez így van.

Az arany középutat kellene megtalálni.

Az se jó, ha este 10kor ír, aztán egésznap semmi, majd megint este 10kor.

Az se jó, ha percenként.

Írjon napközbe is pár mondatot, hogy érezze az ember gondol rá a másik.

2022. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Van kivetel, de gondolom ritka.

En masik oldalrol vagyok ugyan. De talalkoztam en is olyanokkal, akik 24 orankent valaszoltak, pedig randiztunk is. Elfoglaltak voltak teny. Viszont nem lehet igy ismerkedni. En a felszines chatelest se birom, akkor inkabb este chateljunk ugy h mind2nk ott tud lenni figyelemmel. Pont most offoltam a tindert unnepekre, mert egyszeruen hiaba elchatelgetek, de iszonyuan faraszto.😀

Az ilyen clingy csajokat meg hagyd. Regebben clingy voltam en is, igaz nem online parkeresoztem. Az ilyennek nem parra van szuksege, hanem rendbe kell raznia az eletet meg magat.

2022. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

#3 vagyok

Meg hozzatennem, hogy egyetertek en is az aranykozeputtal chatelest illetoen. Jol esik mindenkine, ha kap a masiktol egy uzit napkozben.

Csak nyilvan normalisan nehez ugy koncentralni a masikra, hogy kozben dolgozol, meg intezed az eleted, stb.

Nekem ez a tapasztalatom. Ezert nem is szeretek sokaig chatelni, es inkabb tali.

2022. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Sokan egyébként játszmáznak ezzel. Nekem is volt egy illető, aki az egész szabadnapján nem írt volna. Egésznap semmi, rá írtam, erre 2 perc múlva válaszolt. Ott jöttem rá, hogy játszadozik. Ha valaki elfoglalt, akkor nem ír vissza 2 perc múlva. Azt várogatta én mikor keresem.
2022. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek, frusztráltak. Valaki nagyon sok törődést akar az állandóan ír aki meg le sem akar szarni direkt akkor ír amikor nem vagy fent hogy azt keltse benned hogy ő nagyon sokat dolgozik és csak akkor ér rá. Meg a nagy lóf.szt! Akinek fontos vagy és nem figyelemhiányos és állandó törődésre és készenlétben állásra van szükség az írni fog neked de nem fogja elvárni hogy azonnal írjál. Ezt a generációt az okostelefon, internet és média nagyon tönkretette. Itt az élő példa a kérdésed! Régen sokkal jobban tudtak egymással kommunikálni az emberek és több volt a valós fizikai kommunikáció. Manapság meg csak internetes kommunikáció létezik többségben és a valós kommunikáció megy ki a divatból. Az akkor van amikor suliban vagytok, melóztok vagy összejön a csapat és buli van. Többi mind internetes és mostanában elég érdekes emberek vannak. Én nekem is állandóan írnom kell a nőknek hogy ne haljon meg a kommunikáció mert ők képtelenek fent tartani. Amikor meg hajnalban kelek mert melózni kell menni és fent vannak a nők akkor már tudnak írni hogy nehogy a belehaljanak az unalomba, milyen érdekes. Napközben meg harapófogóval kell minden szót/betűt kihúzni belőlük. Ilyen lett az emberiség sajnos! Ezt művelték velünk az okos kütyük!
2022. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!