Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 20 éves vagyok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 20 éves vagyok, de még az első csókom is várat magára, ez már így reménytelen?

Figyelt kérdés

Adok magamra, edzek egy ideje, normálisan öltözködöm, nem vagyok igénytelen, és arcra is megütöm az átlagos szintet szerintem. Nem is az a baj, hogy elutasításokat kapok, hanem alapból nehezen ismerkedem, nem találom meg könnyen a közös hangot valamiért a lányokkal és ez már picit a párkeresés iránti motivációmat is kinyírta. Régóta próbálkozom, hozzáteszem leginkább neten, mivel vosszahúzódóbb személyiségnek tartom magam. Unalmas szerintem nem vagyok, sok téma érdekel, sokan humorosnak tartanak, barátok, haverok szerzésével sosem volt problémám.

Azért ha reálisan nézem, ilyen korban már kevesen vannak az én helyzetemben és nyílván jogosan felvetődhet egy lányban, hogy valami probléma van velem, ha ennyi idősen sincs semmi tapasztalatom. Van még azért értelme próbálkozni, vagy már érdemesebb feladni és elfogadni a helyzetet?



2022. dec. 16. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egyáltalán nem reménytelen :D

Lehet hallottad már ezt a tanácsot, de nem érdemes tudatosan keresni párt. Csak foglalkozz magaddal, építgesd a jellemed vagy csinálj akármit, amit boldoggá tesz egyedül is. Amikor nem keresi az ember, akkor botlik bele valaki olyanba, aki miatt megérte önmagad maradni és feleslegesen nem törték össze a szíved többen. Azért mert másoknak van, vagy volt több, nem jelenti hogy jó is volt, nem véletlenül volt több. Nem leszel gazdagabb attól, hogy ezeken gondolkozol és az hogy nem volt senkid még nem jelent semmit. Még nem talált rád az aki igazán megérdemel :D Több vagy annál, hogy holmi akárki összejöjjön veled aztán ki tudja meddig tart. Úgyis érzed ha valaki érdeklődik irántad és neked is szimpatikus.

És ne add fel, csak próbáld meg háttérbe tenni, nem ez a legfontosabb.

Nekem 23 évesen volt első kapcsolatom és első csókom. És most is 23 vagyok XD Ne hagyd hogy a "norma" befolyásoljon, nincs veled semmi baj.

2022. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sem reménytelen, próbálj meg eljárni szórakozni, nyitottnak lenni, nyitott szemmel járni, venni a lapot. Meg semmiről sem vagy lemaradva.
2022. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Mi az hogy ilyen korban? Nem 80 éves vagy.
2022. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen régóta, hány lánnyal ismerkedtél meg az elmúlt 1 évben?
2022. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is 20 voltam, mikor először lett párom és az első csókom is ekkor volt. Még mindig boldogok vagyunk együtt.


Viszont próbálj élőben ismerkedni, hobbin, társaságon keresztül, az sokkal jobb és hatékonyabb is.

2022. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
94%

Jó lesz az. Fejleszd a személyiséged hogy nyitottabb kommunikációd legyen.

Nézd meg a gesztusaidat, szokásaidat és tarts önelemzést.

A jó külsőbe kell egy egyéniség is, amivel képviseled a saját férfiasságod, erre fognak felfigyelni az emberek.

Az meg hogy néha elküldenek a csába a csajok...hát meg esik...kb mindenkivel. :D

Hajrá!

2022. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
25 eves kor a vizvalaszto, amikor mar elhagytad az iskolai szocializacios kozeget es a korodbeliek is mind parjukra akadtak. Aki akkor ebred fel, annak mar mindegy. 20 evesen ez nem gaz, most jon el meg csak el az igazi elet.
2022. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!