Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megfelelő párt találni szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő párt találni szerencse vagy tudatosság kérdése?

Figyelt kérdés

Manapság azért elég sokan panaszkodnak arra, hogy milyen nehéz párt találni, főleg miután az ember befejezi a tanulmányait és elkezd dolgozni, mert kevesebb szabadideje marad és a baráti köre is zártabbá válik.

Nekem is nagyjából ez a problémám, hogy egyetemista koromban nem jött össze, mint sok más barátomnak, így most nehezebb. Próbálok aktív lenni és eljárni olyan társas eseményekre, ahol korombeli lányokkal lehet találkozni és tulajdonképpen megy is az ismerkedés egy bizonyos szintig, de komoly kapcsolatot nem igazán sikerül kialakítani.

Mivel igazából mindkét esetre van példa, olyanra is, hogy a csaj akarja a kapcsolatot és én nem, meg olyanra is mikor én akarnék közeledni, de ő pattint le, azt is gondolhatnám, hogy valószínűleg túllövök a célon és túl magasra teszem a mércét, de igazából azzal a kevéssel, akit tényleg vonzónak találtam és hosszú távra is esélyesnek is megvolt egy fajta kölcsönös szimpátia.

Most hiába szép egy lány, ha látom rajta, hogy flegmán néz rám vagy abszolút nem érdeklem, akkor nem fogok gondolkozni rajta, hogy kerüljek közel hozzá. Az tud igazán megtetszeni, akivel randiztunk, kicsit közelebb engedett magához és a belső tulajdonságai is szimpatikusak, mert az értékes szerintem, ha látszik vannak céljai, stabil, kitartó baráti köre van vagy tisztelettel beszél a szüleiről. Ezek a dolgok nagyon tetszenek nekem és részei a tudatosságnak is valamilyen szinten. Mégis eddig valahogy mégsem jött össze, lehet csak nem volt szerencsém, lehet tényleg valami hiányzik még belőlem.



2022. dec. 8. 10:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

"Szóval átlag (legalább átlagos kinézetű, anyagi helyzetű és kommunikációs képességekkel rendelkező) emberként leginkább szerencsésnek kell lenned ahhoz, hogy valóban PÁRT találj magadnak"


Ha átlagos vagy, akkor átlagos párt kell találnod. Tehát itt van a legnagyobb választék számodra. Hiszen attól átlagos.


Ha átlagosként a szerencsére hivatkozol, akkor vagy nem teszel semmit sem, vagy bőven átlag alatt vagy.

2022. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencse is és tudatosság is. Kell ahhoz szerencse hogy megtaláld az igazit és kell tudatosság is, hogy kiszűrd ki az akivel érdemes ismerkedned mert meglehet a közös hang és ki az akivel egyáltalán nem passzoltok, hogy nyitott legyél felismerd a lehetőségeket és utána tudatosan dolgozni a jó kapcsolaton.
2022. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

"Ha átlagosként a szerencsére hivatkozol, akkor vagy nem teszel semmit sem, vagy bőven átlag alatt vagy."


Párról volt szó, én ezt úgy értelmezem, hogy életre szóló pár. Tehát akivel leélnéd az életed, összeházasodsz, családot alapítasz vele (ha akarsz/ha tudsz).

Nem pedig kapcsolatról, szexpartnerről.

2022. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

#13!


A lényegen ez nem változtat. Ha átlagos vagy, akkor átlagos kell neked. Tartós kapcsolatra is. Mindig átlagból van a legtöbb. Azért átlag.

2022. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Elsősorban szerencse. Hiába a tudatosság, ha az élet nem sodorja eléd a megfelelő személyt.
2022. dec. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Mindig átlagból van a legtöbb. Azért átlag."


Te nem igazán érted az átlag fogalmát ezek szerint.

Lásd a bérek kérdését, az átlagbér nem azt jelenti, hogy "abból van a legtöbb".

Tessék itt egy példa: van 10 ember, ebből 9 100Ft-ot keres 1 pedig 5000-et. Az átlag 590. 590Ft-ot egyetlen ember sem keres, szóval nem hogy nem ebből van a legtöbb, de konkrétan egy sincs aki pontosan ennyit visz haza.

2022. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Baromi nagy szerencse kell hozzá és kitartás. Minden más kamu duma.
2022. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Te nem igazán érted az átlag fogalmát ezek szerint."


Te nem érted, hogy az átlagbér egy egzakt dolog, az átlagos ember pedig teljesen szubjektív, tehát a példád teljesen rossz.

De azért is rossz, mert a fizetés egy gazdasági dolog, aminek az elosztását irányítják, az emberek képességi pedig természetesen oszlanak el, amit a gauss-görbe nagyon jól szemléltet.


A példád akkor lett volna minimálisan életszagú, ha nem a többség keresne majdnem 2x annyit, mint az a szerencsétlen egy. :D


Sikerült megmagyaráznod, hogy minden átlagos ember különleges, mert belőle csak egy van. :D

Ti mind egyéniségek vagytok! :D

2022. dec. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mind a kettő. Ha van egy elképzelésed, akkor addig ne járjál senkivel, amíg valaki nem teljesíti be ezt az elképzelést. És ha szerencséd is van, akkor találsz olyat, ha megfelelő helyen keresgélsz.Olyan helyeken, ami az érdeklődési körödbe esik. Ha szereted a komolyzenét, akkor járjál operába, hangversenyre, biztos lesz ott egy egyedülálló nő, aki megtetszik.
2022. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse.
2022. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!