Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen feladnád a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen feladnád a barátnő témát ha eddig csak randiig jutottál volna max?

Figyelt kérdés

Én nekem max randi jött össze több sosem, de már évek óta nem találok randira sem lányt.

Félig már feladtam az egészet, mások már túl vannak több kapcsolaton, gyerekük is született már, én meg sehol nem tartok.

Mindig más fiút taltak jobbnak azok a lányok akikkel ismerkedtem eddig, nem sok motivációm van már ezek után. Úgy is el vagyok már késve, tini kapcsolatból már kimaradtam, meg úgy az egész fiatal koromból kimaradt a szerelem.


2022. dec. 2. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem adnám fel, majd akkor ad fel, ha 68 éves leszel és akkor is elmondhatod magadról, hogy nem volt még barátnőd..
2022. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

SOHA NEM ADNÁM FEL!


Férfi vagy, cselekedj is így! Tedd már oda MAGAD!

2022. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Az életet is feladnám.
2022. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen miért kéne feladni? :D A világ előtted,csak nem használod ki
2022. dec. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2. Előre! Hajrá! Meg csináld! Csak pozitívan! :)))))
2022. dec. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem prostizol inkább? Rengeteg olyan nőt megkaphatsz, akit amúgy soha az életben.
2022. dec. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Leugranék a Dunába a hídról.


Már lefőtt a caffe

2022. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a prostit ajánlom, már ha nem vagyok lelkis.


Én az vagyok sajnos, amúgy 25 évesen én is szűz vagyok, ha nem foglalkoztatna a lelkiismeret, meg ha telilennék pénzel havi 4-5 prostival lennék. Hidd el, sok olyan szép 20-22 éves lányt megkapsz a rosszlányokról, akiket, max magazinról nézhetnél, de utcán még arra se méltatna, hogy visszaköszönjön.

2022. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És 22 évesen adtam fel.


38 f incel

2022. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!