Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen férfit es hogyan, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfit es hogyan, hol keressen egy e.állo 40 es nő ha szeret "bulizni", lazítani, es kb igy néz ki?link

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mert akik adatlapon meglátják h 40 es anya egybol lenézik egy senkinek

Az 50 es pasik nem élnek már szinte életet, unalmasak kb

Általában a hozzá hasonlo lazább jol kinéző 40 es férfi ritka vagy nincs is. De velük van lazaság, haverok, élet.

A 30 asok lemilf-ozzák.


Es szoval komoly kapcsokatra



2022. nov. 26. 08:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

:D Jennifer Aniston? Hiszen még ő is plasztik lady...

És az Elle "címlaplánya"? :D

Egy biztos: van önbizalmad kérdező. :D :D

4es nek igaza van, aki így néz ki, 40 felett, és a bőre is annyira feszes, stb, az nem itt ismerkedik... Már bocs.

Te maximum csak ilyennek szeretnéd látni magad. De minimum agyban lököd a láncot, ez tuti. :D

A helyedben én biztos, hogy nem gondolkoznék kapásból komoly kapcsolaton....

2022. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 42 éves vagyok 2 gyerekkel, a gyerekeim apjával élek, szóval nem keresek senkit. Nem vagyok rossz nő, de azért a szupermodellektől messze állok, mégis próbálkoznak sokan, van köztük olyan is, akivel, ha nem lenne családom, el is tudnám képzelni.

Szóval, ha te tényleg modell szerű alkat vagy, hát simán kéne mennie.

2022. nov. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!