Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők! Miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők! Miért nincs párotok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen nincs választék. Nem vagyok válogatós, de alig ismerek szingli férfiakat, és mindegyikkel van valami gáz, vagy valami ténylegesen kizáró ok.
2022. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Mert nincs kedvem ismerkedni. Egy kicsit be vagyok savanyodva. Esélyt sem adok már senkinek, nincs kedvem, meg türelmem az egészhez. 27 éves vagyok, de úgy érzem magam, mint egy besavanyodott, kétszer elvált középkorú nő.
2022. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Most éppen próbálok érzelmileg lezárni valakit (ami eléggé kemény meló, mert alapvetően jó viszonyunk volt, és békésen váltunk el), és igyekszem feldolgozni néhány múltbeli traumát, ami megnehezíti számomra a kapcsolatokat, és személyiségileg is kicsit akarok erősödni még.
2022. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Okádékul nézek ki. (nem túlsúly)
2022. okt. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%
Már nem bírnék elviselni senkit,hogy mellettem legyen éjjel-nqppal,meg csak a fiatalabbak találnak meg.
2022. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Nincs türelmem az ismerkedéshez. Meg a kevés szabadidőmet inkább egyedül töltöm csendben, otthon. Megőrülnék attól, hogy ha otthon is állandóan beszélni kellene valakivel.
2022. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Mert utálok szexelni.
2022. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%

14-es vagyok, az okádék... Persze, még le is vagyok pontozva, nem elég a bajom. :D

Viccet félre téve, tényleg ocsmány vagyok. Érthető, ha egy férfinek nem áll fel rám.

Kivétel:

-Minimum 25 évvel idősebb

-Vörösfejű alkoholista

-Végletegik önbizalomhiányos

-Mind egyszerre..


Szar ügy... :( Pedig jó lenne valakihez hozzábújni a nap végén!

2022. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kereslet-kínálat oldala nem jön össze. Sajnos a kínálat egy kor után már nagyon szűkös.
2022. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 tenshi98 válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés... :DD


Na de komolyra fordítva a szót: nem nagyon tudok ismerkedni. Lehet hülyén hangzik, de nem tudom hogy mutassam ki a másik felé, hogy tetszik anélkül, hogy gázul nyomulósnak tűnnék. Ez az egyik, a másik, hogy nem nagyon van lehetőségem olyan helyen megfordulni ahol ismerkedhetnék. Elég szűk a baráti köröm és ők meg elvannak foglalva a saját párjukkal, egyedül meg nehezen oldódom fel egy olyan helyen ahol mindenki a barátaival van. Igyekszem ezen változtatni, de hát nem egy másodperc alatt fog ez megtörténni értelemszerűen :D


Meg van egy olyan furcsa jelenség nálam, hogy amúgy vágyok párkapcsolatra, de ha közeledik felém valaki úgy, akkor félelmet érzek, elbizonytalanodom a dologban és befeszülök, majd visszahátrálok. Nem volt még párkapcsolatom, szóval nincs az, hogy egy régi kapcsolat miatt vannak rossz élményeim. Majd elmúlik... :D


24/N

2022. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!