Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha esetlegesen kitörne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha esetlegesen kitörne egy incel forradalom akkor mennyire lenne nehéz megállapítani?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 13:43
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Nevetthetek ha akartok de sajnos már így is egyre több incel lesz a tarsadalomban csak sokan még nem jöttek rá vagy nem hajlandóak elismerni,hogy azok.
2022. okt. 23. 14:50
 22/37 anonim ***** válasza:
16%

#9: Internet nélkül élőben szerveződnének és visszatérne a patriarchátus. Mert élőben sokkal nehezebb önigazoláshoz feríteni a tényeket, így rengeteg béta, elnyomott, bántalmazott férfi öntudatra ébredne.


Jelenleg pont az internet veszi el a dolgok élét, mert itt újra és újra megpróbálhatsz más lenni, itt tényleg a remény hal meg utoljára. De mikor ilyen férfiak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


egységbe verődnének és olyan tudással rendelkeznének, hogy nem züllenének le a kocsmában, mint tették azt régi generációk, hanem politikai módszerekkel megreguláznák a világot, akkor hatalmas dolgokat lehetne elérni.


Pont az internet az, ami nem engedi ezt a gőzt felgyülemleni, ami nem csak pusztító, de teremtő is lehetne. Ami a nők szemszögéből tökmindegy, mert ami a férfinek előnyös, a feminácinak hátrányos.

2022. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%

22.


Legutóbb amikor a hulladék összefogott, rossz vége lett. Magyarországon ezt Tanácsköztársaságnak nevezték, amit azok a rohadékok robbantottak ki, akik elsunnyogták a csatákat, és bárkit elárultak, ami éppen megérte.


Románia történelme pedig ezen alapszik például, és az se egy diadalmenet.

2022. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

#23: Engem azért nem érdekel a téma, mert lelkileg annyira mélyponton vagyok, hogy ha valaki épp mellettem akarná megnyomni a piros gombot sem állítanám meg. Már odáig jutottam, hogy a negatív dolgok vidítanak fel, mert úgy vagyok vele, hogy végre megpiszkálódott egy kicsit a hangyaboly.


Ha vulkánkitörések, földcsuszamlások, szökőárak meg tűzeső lenne is maximum bontanék valami italt (pedig nem vagyok alkoholista, de akkor az alkalom megérdemelné, hogy bontsak valamit) és nézném a neten, amíg van net, ha már nincs, akkor élőben, amíg engem is el nem talál valami.

2022. okt. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan mi lenne a forradalom célja? A nőket rabigába hajtani - VAGY inkább fellázadni a manipulátor média és halivúd, a háttérhatalom és a felső tízezer ellen, akiknek az egész incel jelenség köszönhető?
2022. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
87%

"mennyire lenne nehéz megállapítani?"


Mivel kb. a lakosság 98% ellen lennétek, szerinted? :D

2022. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
72%

22: az a te bajod hogy azt képzeled, hogy az incelség a kinézettől függ, és valami genetikailag kódolt, megmásíthatatlan dolog.

Az incelség csak részben függ a kinézettől (nyilván egy kigyúrt chad-ből nem lesz incel, mert ha még nincs is kedve csajozni, akkor is részegen rá fog mászni pár csaj) de ugyanennyire függ az egyén személyiségétől és mentális képességeitől..


Pl. állítom h a képen látható férfiak egy részének van/volt már csaja.. lehet felesége is van. Náluknál sokkal rondább férfiaknak is van nője.


Fejben dől el ez az egész. Egy incel egyszerűen képtelen elfogadni h ha ő 10/1-es, vagy 10/2-es, akkor nem lesz 10/9-es csaja. És mindenféle elméletet gyárt, nőgyülölő propagandát terjeszt, fejben forradalmat csinál stb.. Másrészt azt is képtelen elfogadni egy incel, hogy egy nőhöz odamenjen és elkezdjen beszélgetni vele.. meg amúgy azt is h ha egész nap otthon ül és mémeket nézeget, akkor nem fog nőkkel találkozni tehát helyből kizárható h lesz nője.


Egyszóval annyit mondok az incelek alapvetően szellemileg retardok és hát hiába van egyre több retard, én még olyan forradalmat nem láttam amit retardok robbantottak volna ki :D

2022. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
11%

#25: "VAGY inkább fellázadni a manipulátor média és halivúd, a háttérhatalom és a felső tízezer ellen, akiknek az egész incel jelenség köszönhető?"


Én erre hajlanék.


Ha megelégednék lelkileg azzal, hogy egy nő kényszerből van velem, akkor most is viszonylag könnyű dolgom lenne, elég lenne kicsit mainstreamebbé válnom meg olyan feltételeket teremteni, hogy előnye származzon a velem való kapcsolatból.


Én őszinte érzelmekre vágyom, ahhoz Mészáros Lőrinc vagyona is csak közvetetten segítene hozzá azáltal, hogy jobban kinyílna a világ és valószínűleg a pofámon is nagyobb kiegyensúlyozottság lenne látható.

2022. okt. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

#27: "Az incelség csak részben függ a kinézettől (nyilván egy kigyúrt chad-ből nem lesz incel, mert ha még nincs is kedve csajozni, akkor is részegen rá fog mászni pár csaj) de ugyanennyire függ az egyén személyiségétől és mentális képességeitől.."


Inkább a ti bajotok az, hogy pátoszt emeltek a személyiségnek, mintha az valami legszentebb, legtisztább dolog lenne, miközben valójában rengeteg apró, egymással összefüggő, nagyon érzékeny dolgokból tevődik össze, mint az emésztőrendszer baktériumflórája és idővel, illetve külső behatásokra bármikor bekövetkezhet változás, ilyenkor jön a "mikor megismertem nem ilyen volt" című lemez, illetve "megváltozott", közben meg valójában csak a saját alapszemélyiségének evolúciója zajlott le és ezen meghatározott pszichológiai sémák szerint reagálta le a külvilág történéseit. Ugyanis X-ből nem lesz Y személyiség, viszont Z szituációt másképp reagál le X és másképp Y.


Az önismeret, pszichológia, önfejlesztés vagy bármi itt annyit változtat, mint az etikett. Egy tanult, mesterséges, külső dolog, ráépülve a valódi ösztönökre. Azaz az érzéseket nem fogod tudni megváltoztatni, ahhoz megértés és SZÁNDÉK szükséges és akkor se könnyű, mert beléd van ivódva, az érzéseidet nem te irányítod, csak az érzéseidre adott reakciókat.


És el is érkeztünk a prostitúció, mint összefoglaló fogalom kérdésköréhez, hogy "megerőszakoljuk magunkat" egy valamilyen cél érdekében, hogy legyen békesség, hogy egybe maradjon a párkapcsolat. A kérdés ilyenkor viszont a "miért?" Miért vetemedik valaki erre, hogy meghasonuljon önmagával, lenyelje a békát azért, hogy szalonképesebbnek tűnjön a másik fél szemében? És a másik fél hogyan, milyen okból várhatja el azt, hogy ahelyett, hogy a másik fél kifejezné az őszinte érzéseit, elfedje azt a béke kedvéért?


Illetve végső soron az adott dolog mennyit számít a párkapcsolat jövőjét, működését illetően?


És elérkeztünk oda, hogy például a sokak által megvetett szex (amit remélem nem tagadsz, hogy erősen összefügg a KÜLSŐ, FIZIKAI vonzalommal) úgy általában tönkre tud tenni bármilyen kapcsolatot.


Ellentétben olyan triviális dolgokkal, mint zenei stílus, korkülönbség, magasság, arcszerkezet, stb. Aminek csak azért van jelentősége, mert a társadalom ezt táplálta belé az emberekbe.


Az pedig a legnagyobb önáltatás, hogy rád nem hatnak ezek a dolgok. Mert ezek nem úgy hatnak, hogy rohansz megvenni az Ariel mosóport, mert láttad a tévében, hanem úgy, hogy mikor elkezded az önálló életet és először kell ilyesmit vásárolnod, akkor automatikusan pozitív érzelmeket fogsz társítani hozzá, hogy az valami minőség a sajátmárkás, noname, kevésbé designos csomagolásúval szemben.


Meg nem kell ahhoz kólát sem innod, hogy automatikusan legyen otthon bizonyos alkalmakkor 1-1 üveggel azért, hogy meg tudd kínálni azt, akiről tudod, de minimum sejted, hogy furán nézne rád, ha csapvízzel kínálnád őt.


A marketing úgy működik, hogy életérzést árul és sztereotípiákat épít, amit ha te olyan hűde nonkonform arc vagy, akkor is vagy kiépíted a saját nonkonform mikroközösségedet, ami ezáltal szembehelyezkedve a mainstreammel az élete sarkalatos pontjává teszi azt, hogy lehetőleg semmiben ne legyen olyan, amiben csak lehet tagadja. Pontosabban viszonyponttá válik a marketing és ezen a tagadása, szembehelyezkedés nem változtat. Ahogy a szeretet és a gyűlölet is kéz a kézben jár, egymás ellenpólusai, eltérő polaritású érzelmek. Ha nincs egyik sem, az a közöny.


Vagy magányos farkasként egy idő után felőrlődsz és egyre kevésbé, ritkábban akarsz már magyarázkodni, mert van annyi élettapasztalatod, hogy tudd, az emberek nem fognak kérdezni, hanem levonják a sokszor téves követketetést és nem keresnek többet. Hiszen idegenekkel szemben sztereotípiákban gondolkodunk, ha pedig valakit nem ismersz még, akkor az idegen, de a sztereotípiák miatt meg sem akarod ismerni mélyebben.


Nos, ezt most vonatkoztasd a nőkre, akik nem győzik lekoptatni a hülyébbnél-hülyébb embereket, gyakran a könyökükön jön ki az udvarlás, még kíméletlenebbül fogják ezt a jól bevált, ősi módszert alkalmazni.


"Pl. állítom h a képen látható férfiak egy részének van/volt már csaja.. lehet felesége is van. Náluknál sokkal rondább férfiaknak is van nője."


A kérdés nem is ez volt, hanem, hogy ezek a nők mennyire vonzódnak a férfi testéhez (mondjuk szex közben) vs mennyiben játszik szerepet a kapcsolatban a férfi egyéb tulajdonsága (biztonságot ad, jól bánik a gyerekekkel, stabil egzisztencia, humor, stb.) Amivel semmi probléma nincs, amennyiben valaki szintén ilyen kapcsolatot keres. A probléma azzal van, amikor a két fél mást hisz a kapcsolatról. És ezen nem javít az sem, ha esetleg a nő is neveltetéséből adódóan házimunkaként éli meg a szexet muszájból, mert az anyukája meg a nagymamája kioktatta őt, hogy a jó pasik megbízhatatlanok meg több nőt hajtanak, az a jó, ha egy fokkal szebb az ördögnél, de jóravaló ember a férfit meg úgy nevelték, hogy egy házasságban már nem olyan fontos a szex meg természetes, hogy egyre ritkul.


"Egy incel egyszerűen képtelen elfogadni h ha ő 10/1-es, vagy 10/2-es, akkor nem lesz 10/9-es csaja."


Én el tudom fogadni, főleg, hogy az ízlésem nagyon eltér a mainstreamtől, aki nekem fullos nő az 10-ből 8 haveromnak, ismerősömnek, kollégámnak undorító ocsmányság meg bottal sem.


Csak a nő külseje és népszerűsége nem függ össze azzal, hogy ő kit tart vonzónak. Ennél fogva lehet, hogy Lang Györgyi (aki nekem egyáltalán nem jön be) azt mondaná, hogy nálam ocsmányabb, undorítóbb férfit még nem látott, ellenben mondjuk Margot Robbienak pont az esete vagyok, csak mint egyszerű átlagsrác esélyem se lenne a közelébe se férkőzni meg komolyra nem kellenék neki, de ha be lenne nyomva egy forgatáson én meg mondjuk a háttérmunkás lennék vagy a londiner a szállodában, ahol megszáll egy kalandra összejönne velem pár jól irányzott duma hatására, aztán reggel meg is bánhatná és remélné, hogy nem lesz belőle botrány, nem készítettem szexvideót, stb.


Érted már, hogy mennyire nincs köze a külsőnek és a tizes skálának ahhoz, hogy ki kit tart vonzónak?


A vonzalom alapja a genetika, azon felül pedig a szintje (ami a lényeg, ami a fontos, hogy pl. 100-ból hányat húzol jobbra, illetve kiket milyen apróságokért offolsz) azon múlik, hogy mennyire vagy népszerű a populáció ellenkező neműi szemében.


És itt távolodott el egymástól a két nem, mert azzal, hogy függetlenedtek a nők a férfitól, még az alapvető evolúciós ösztönük megmaradt, hogy az elérhető legjobbak közül választanak.


Nem állítom, hogy jó lett volna a patriarchátus, de nagy különbség volt aközött, hogy a nő megszerette a Bélát és mellette a Béla el is tartotta őt, így a nőnek összefonódott a szerelem, vonzalom és a biztonságérzet. Meg hogy eleve azzal a céllal választotta a Bélát, hogy az majd eltartja, Béla meg nem szúrta ki, hogy a csaj csak "ha ló nincs, szamár is jó" alapon választotta és a postástól vannak a gyerekei.


De ez viszonylag ritka volt és nagy kockázat volt a nő részéről, tehát lényegében a karma működött. Ha a nő hátsó szándékkal választotta a Bélát, hogy nehogy a nála is rosszabb Sanyi vagy Dezső jusson csak neki, mert a Feriről meg a Józsiról lecsúszott, alulmaradt a többi nővel folytatott küzdelemben, akkor ő maga is szenvedett mellette, mert olyan ember alá kellett éjjelente feküdni, akit teste-lelke nem kívánt.


Most pedig a biztonságérzet ki lett szervezve a piacnak és az államnak, így a nő evolúciós ösztöne alkalmazkodott az új rendszerhez, ma már nem számít az, hogy a férfi tud-e biztonságot nyújtani, meg a szexhez nem is kell vizsgálni, hogy hosszútávra képes-e elköteleződni, csak ki kell élni az ösztönt szabadon.


Nos, ez az az ösztön, amit a nők korlátlanul ki tudnak élni, mert mindig lesz férfi, aki jelentkezik e nemes feladatra, eközben pedig férfiak egyre nagyobb tömegei olyan nőknek kényszerülnk udvarolni és bizonygatni rátermettségüket, akiknek igazából nincs is szükségük rájuk, csak nyűgöt jelentenek, hiszen megvan a stabil egzisztenciájuk és már amúgy is megszokták azt, hogy egyedül élnek és senki nem szól bele semmibe.


Hiszen már csak ezek a nők maradnak a húspiacon és nem azért, mert el akarnának köteleződni, ha igen is maximum olyan érdekek által vezérelve (gyerekvállalás), amit ha akar is a férfi, biztosan nem egy olyan nővel, aki a húszas éveit bulikázással meg fesztiválozással meg karrierépítéssel töltötte. Így a nő a gondoskodási kényszerét betölti valami kisállattal, a férfi meg hoppon marad. De ha belement volna se járt volna jól.

2022. okt. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
86%

nem olvastam el, nem érdekel


amíg ezt megírtad elmehettél volna gyúrni h kinézz vhogy

2022. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!