Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várhatóan mikor fog bekövetkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatóan mikor fog bekövetkezni az incel forradalom?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 13:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%

"Az igazsagtalan parkapcsolati piaci viszonyok ellen."


Mi az igazságtalan? Mindenki szabadon ismerkedhez. Nincs neked semmi megtilva, hogy nem ismerkedhetsz.

2022. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%
Soha
2022. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
63%
A férfiak elég nagy százaléka nem, vagy sokkal kevesebbet volt nővel, mint amit állít magáról. Csak ugye sörözéskor jobb kamusztorikat hárommal megszorozva előadni a dolgokat. A gyakorin is mindenki heti 4 nővel van, valóságban pedig nem valószínű. Könnyebb előadni a "Janit", mintsem bevallani, hogy 10 éve nem voltál senkivel.
2022. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
72%
Várhatóan *órát megnéz* soha.
2022. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
6%

Már zajlik! Csak nem úgy, ahogy elképzelik sokan!

A MGTOWság terjedése maga a forradalom! Tehát azzal hogy egyre több férfi lép ki a párkapcsolati piacról, azzal válnak a nök értéktelenebbé. És ettöl félnek a leginkább!

2022. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
71%

25

Rengeteg nő is kilépett, úgyhogy pontosan ugyanott tartunk...

Nem lesz itt semmilyen komoly incihiszti.

2022. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
16%

26! De miért lépnek ki?

Mert pl. Nem kellenek senkinek! Tehàt a fagyi visszanyalt! A nök addig feszítették a húrt, hogy a férfiak egy része mint pl. Én. Már nem akarunk kapcsolatot. Hála azoknak a nöknek akiknek csak a magas, izmos, gazdag, rosszfiús, nagyfarkú stb Alfahímek jönnek be ma már én is úgy állok hozzá, hogy ennek úgysem felelek meg minek erölködni, kiszálltam. Aztán ha egy nö nem ilyen már el se hiszem, hiába mondja. Most is két nö is van az életemben akivel összejöhetnék, az egyik még egy barátság extrákkal kapcsolattal is beérné, ha már nem jövünk össze! Szeretnék nekik hinni! Szeretnék de nem tudok, már nem. Ha koràbban találkozunk nem 30on túl más lenne, de már késö! Én már MGTOW maradok.

2022. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%

27

Ezt nevetségesen rosszul látod...

Rengeteg nőt ismerek, akik nem akarnak hosszútávú, komoly párkapcsolatot, házasságot vagy gyereket meg aztán főleg nem. Kurvára jó nők. Én is átlag felettinek mondanám magam (nem a genetikám 10/10-es, de nagyon adok magamra - nem póthaj meg műköröm, hanem egészséges életmód és sok edzés)... Rohadtul nem kellenek a férfiak hosszú távra. Barátság extrákkal a legszorosabb kapcsolat, amibe hajlandó vagyok belemenni.


Meg hát még ha úgy is lenne, ahogy mondod: csak azok a nők vonulnak ki, akik amúgy sem kellenek senkinek, most mondtad, hogy te is azért "vonultál vissza", mert nem kellesz senkinek. Szerinted mégis milyen hatása van annak, ha egy minden nő számára közömbös férfi nem csajozik? Elárulom: semmilyen. Az meg már vagy félelmetesen szar logika, hogy állításaid szerint mégiscsak kellesz két nőnek, vagy pusztán hazugság....

2022. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
23%

"Tehát azzal hogy egyre több férfi lép ki a párkapcsolati piacról, azzal válnak a nök értéktelenebbé. És ettöl félnek a leginkább!"


Csak szeretnéd, hogy féljünk :D

Óh, szóval ha nem kell az almád a piacon, és kijelented, hogy akkor nem is árulod, akkor rengetegen fognak pánikba esni :D

2022. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
23%
De amúgy tényleg, ezt hogy sikerült kilogikázni? Férfiak, akik konkrétan nem kellenek senkinek, felhagynak a próáblkozással? Azon túl, hogy kevesebb kéretlen leszólítást kapok, mégis mi történhet? :DDD
2022. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!