Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan nevettessek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nevettessek meg egy zárkózott lányt aki tetszik nekem? Vagy mivel érjem el azt hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer beszélgettem vele, de nem tartott sokáig, mert nem voltam kreatív, és nem tudtam hogyan érjem el nála hogy megkedveljen!

2022. okt. 4. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen viszonyban vagytok?
2022. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha zárkózott, akkor nem tudsz vele előbb online beszélgetni? Aztán ha megtudsz pár dolgot róla, akkor könnyebb lesz élőben.
2022. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mekkora rutinod van abban, hogy másokkal megkedveltesd magadat, kérdező?
2022. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem 2 éve viszont az anyját már nagyon régóta és tudja ki vagyok! Én is egy kicsit zárkózott típus vagyok ezért nem mertem eddig kezdeményezni! FB-n már bejelöltem, de nemrég rá szántam magam, hogy odamegyek hozzá és beszélgetek vele! Ez meg is történt aranyos volt a lány viszont én meg elég béna így nem tartott sokáig a beszélgetés! Mit csináljak?
2022. okt. 4. 18:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem gond az ismerkedés és az hogy "eladjam magam", de most más a helyzet mert ez a lány nagyon tetszik nekem és itt egy kicsit meg vagyok "bukva"!
2022. okt. 4. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
légy türelmes, nem baj ha keveset beszéltek, beszéljetek gyakran keveset, idővel azt veszitek észre, hogy az a kis beszélgetés egyre hosszabb, és egyre jobban megnyíltok egymásnak :)
2022. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, mindenképp megfogadom, viszont az eredeti kérdésem az volt, hogy mivel kedveltessem meg magamat vele, hogyan nevettessem meg?
2022. okt. 4. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Első benyomás c. könyv, ann demarais, valerie white
2022. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj természetesen, és add önmagad.Ne feszülj rá a témára, mert az érződik és görcsössé is válsz.Legyél laza és természetes.

Ha egy zárkózott ember azt látja a másikon hogy be van feszülve és gátlások vannak benne, akkor ő maga is nehezebben fog nyitni.Viszont ha azt látja, hogy laza, kedves, barátságos és mosolygós, akkor valószínű ő is nyugodtabb lesz és talán nyitottabb is.

2022. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Türelem, rózsát terem.
2022. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!